Povezane vesti

"Ja sam jetim... Taj deo života sam izbrisala, plače mi se kad pričam o tome!" Emina Jahović o teškim životnim trenucima

"Ja sam jetim... Taj deo života sam izbrisala, plače mi se kad pričam o tome!" Emina Jahović o teškim životnim trenucima

Mondo 03.01.2024
Emina Jahović se prisetila detinjstva i trenutka za koji kaže da je ostavio veliku traumu na nju! Emina Jahović se prisetila detinjstva i trenutka za koji kaže da je ostavio veliku traumu na nju! Odrasla je u Novom Pazaru, a već dugi niz godina živi… »
"Doživeo je infarkt, pao mi je na ruke, dozovala sam sa se probudi" Emina Jahović o najtežem životnom udarcu: Plačem svaki…

"Doživeo je infarkt, pao mi je na ruke, dozovala sam sa se probudi" Emina Jahović o najtežem životnom udarcu: Plačem svaki…

Kurir 03.01.2024
Pevačica Emina Jahović otvorila je dušu o najvećem životnom gubitku, smrti oca Nusreta, koji je bio čuveni kardiolog. - Ja sam jetim... To je na turskom kad je dete siroče, kad ostane bez oca ili majke u nekim ranim godinama. Meni je otac mnogo… »
"Doživeo je infarkt pored mene, pao mi je na ruke": Emina Jahović o najtežem životnom udarcu: "Bio mi je najveća ljubav…

"Doživeo je infarkt pored mene, pao mi je na ruke": Emina Jahović o najtežem životnom udarcu: "Bio mi je najveća ljubav…

Blic 03.01.2024
Poznata pevačica Emina Jahović otvorila je dušu o najvećem životnom gubitku, smrti oca Nusreta, koji je bio čuveni kardiolog. - Ja sam jetim... To je na turskom kad je dete siroče, kad ostane bez oca ili majke u nekim ranim godinama. Meni je otac… »

Vesti dana »