Povezane vesti

Šef NATO u Beogradu: Srbija je poštovan, važan i cenjen partner Alijanse, to je obostrano korisno

Šef NATO u Beogradu: Srbija je poštovan, važan i cenjen partner Alijanse, to je obostrano korisno

Blic 03.01.2024
Šef vojne kancelarije NATO za vezu u Beogradu brigadni general Đampjero Romano izjavio je da je "Srbija poštovan, važan i cenjen partner alijanse i da je to partnerstvo obostrano korisno. - Srbiju vidimo kao modernu zemlju, koja je ključni faktor… »
“Srbija i NATO su bliži nego što se čini na prvi pogled”

“Srbija i NATO su bliži nego što se čini na prvi pogled”

Vesti online 03.01.2024
“Mislim da građani Srbije nisu u potpunosti svesni koliko toga mi radimo i postižemo zajedno kroz naše partnerstvo”, kaže brigadni general Đampjero Romano, šef NATO vojne kancelarije za vezu u Beogradu. – Sa Srbijom imamo dugu istoriju… »
Romano: Srbija i NATO bliži nego što se čini na prvi pogled, građani Srbije nisu ni svesni koliko

Romano: Srbija i NATO bliži nego što se čini na prvi pogled, građani Srbije nisu ni svesni koliko

Radio 021 03.01.2024
Šef NATO vojne kancelarije za vezu u Beogradu Đampjero Romano izjavio je da NATO poštuje politiku vojne neutralnosti Srbije. Kako je rekao Romano, koji je i brigadni general, na zvaničnom Beogradu je da odluči u kom smeru i na koji način želi da… »
NATO: U potpunosti poštujemo politiku vojne neutralnosti Srbije i njenu odluku da ostane na nivou partnera

NATO: U potpunosti poštujemo politiku vojne neutralnosti Srbije i njenu odluku da ostane na nivou partnera

Kurir 03.01.2024
Šef NATO vojne kancelarije za vezu u Beogradu italijanski brigadni general Đampjero Romano izjavio je da NATO poštuje politiku vojne neutralnosti Srbije i da je na zvaničnom Beogradu da odluči u kom smeru i na koji način želi da razvija partnerstvo… »
General Đampjero Romano: Srbija i NATO su bliži nego što se čini na prvi pogled

General Đampjero Romano: Srbija i NATO su bliži nego što se čini na prvi pogled

N1 Info 03.01.2024
Mislim da građani Srbije nisu u potpunosti svesni toga koliko toga mi radimo i postižemo zajedno kroz naše partnerstvo, kaže brigadni general Đampjero Romano, šef NATO vojne kancelarije za vezu u Beogradu. „Sa Srbijom imamo dugu istoriju… »
NATO: Poštujemo odluku Srbije da bude vojno neutralna

NATO: Poštujemo odluku Srbije da bude vojno neutralna

Nedeljnik 03.01.2024
Šef NATO vojne kancelarije za vezu u Beogradu italijanski brigadni general Đampjero Romano izjavio je da NATO poštuje politiku vojne neutralnosti Srbije i da je na zvaničnom Beogradu da odluči u kom smeru i na koji način želi da razvija partnerstvo… »
NATO: Poštujemo odluku Srbije da bude vojno neutralna

NATO: Poštujemo odluku Srbije da bude vojno neutralna

Novi magazin 03.01.2024
Šef NATO vojne kancelarije za vezu u Beogradu italijanski brigadni general Đampjero Romano izjavio je da NATO poštuje politiku vojne neutralnosti Srbije i da je na zvaničnom Beogradu da odluči u kom smeru i na koji način želi da razvija partnerstvo… »
„Srbija i NATO su bliži nego što se čini na prvi pogled“: Šta je šef NATO vojne kancelarije za vezu u Beogradu rekao…

„Srbija i NATO su bliži nego što se čini na prvi pogled“: Šta je šef NATO vojne kancelarije za vezu u Beogradu rekao…

Danas 03.01.2024
Mislim da građani Srbije nisu u potpunosti svesni toga koliko toga mi radimo i postižemo zajedno kroz naše partnerstvo. Smatramo da je to pravi izazov, pošto su NATO i Srbija partneri. Visoko cenimo i poštujemo Srbiju, i uvek smo spremni da sa… »

Vesti dana »