Povezane vesti
"Ne zanima nas šta Putin misli": Oglasili se iz Pariza na reakciju predsednika Rusije o Olimpijskim igrama
Večernje novosti 03.01.2024
FRANCUSKA ministarka sporta Ameli Udea-Kastera rekla je danas da se pravila Međunarodnog olimpijskog komiteta (MOK) moraju poštovati i da je ne zanima mišljenje predsednika Rusije Vladimira Putina u vezi sa uslovima učešća ruskih sportista na Olimpijskim… »
Francuska ministarka sporta: Ne zanima nas šta Putin misli
Radio sto plus 03.01.2024
“Ne zanima nas šta Putin misli. To su pravila koje je postavio MOK, a MOK ima autoritet da odlučuje ko učestvuje, a ko ne učestvuje. Moramo uspostaviti ovaj okvir i osigurati da se poštuje do kraja i učiniti sve da ruska sila ne eksploatiše sport za… »
Francuska ministarka sporta: Ne zanima nas šta Putin misli
Sportski žurnal 03.01.2024
Olimpijske igre održaće se od 26. jula do 11. avgusta u Parizu. Francuska ministarka sporta Ameli Udea-Kastera rekla je danas da se pravila Međunarodnog olimpijskog komiteta (MOK) moraju poštovati i da je ne zanima mišljenje predsednika Rusije Vladimira… »
Francuska ministarka pred Olimpijske igre: "Ne zanima nas Putinovo mišljenje"
Sportske.net 03.01.2024
Francuska ministarka sporta Ameli Udea-Kastera rekla je danas da se pravila Međunarodnog olimpijskog komiteta (MOK) moraju poštovati i da je ne zanima mišljenje predsednika Rusije Vladimira Putina u vezi sa uslovima učešća ruskih sportista na Olimpijskim… »
Vesti dana »

Vučić najavio izbore pre krajnjeg roka, pa napao studente i tužioce
Nova ekonomija pre 1 satjoš 30 povezanih

Presuda Igoru Popoviću – novčana kazna i dve godine zabrane ulaska na KiM
RTS pre 2 satajoš 24 povezane

Uživo Odobreno preuzimanje kontrole; Nemačka povukla ključan potez; Jeziva pretnja Hamasa FOTO/VIDEO
B92 pre 3 satajoš 41 povezana

Novi toplotni talas u Srbiji sa vrhuncem 16. avgusta i temperaturama do 40 stepeni
Naslovi.ai pre 2 satajoš 47 povezanih