Povezane vesti
Porodice ubijenih i ranjenih u "Ribnikaru" podnele peticiju tužilačkom savetu: Traže da se okonča izbor tužilaca
Euronews 03.01.2024
Roditelji i članovi porodica ubijene i ranjene dece 3. maja 2023. godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" podneli su inicijativu Visokom savetu tužilaštva (VST) kojom traže da hitno okonča izbor tužilaca i omogući da jedan od dvojice tužilaca koji… »
Članovi porodica oštećenih u „Ribnikaru“ podneli peticiju tužilačkom savetu
Nova 03.01.2024
Roditelji i članovi porodica ubijene i ranjene dece 3. maja 2023. godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" podneli su inicijativu Visokom savetu tužilaštva (VST) kojom traže da hitno okonča izbor tužilaca i omogući da jedan od dvojice tužilaca koji… »
Roditelji nastradale dece u "ribnikaru" podneli peticiju: Traže da se hitno uradi jedna stvar
Mondo 03.01.2024
Peticiju je potpisalo 55 roditelja i drugih članova porodice dece i ubijenog čuvara škole. Peticiju je potpisalo 55 roditelja i drugih članova porodice dece i ubijenog čuvara škole. Roditelji i članovi porodica dece koja su izgubila život ili su… »
Roditelji ubijene dece iz ribnikara podneli peticiju: Traže da tužilac koji je vodio istragu o masakru ostane u predmetu
Kurir 03.01.2024
Roditelji i članovi porodica ubijene i ranjene dece 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" podneli su inicijativu Visokom savetu tužilaštva (VST) kojom traže da hitno okonča izbor tužilaca i omogući da jedan od dvojice tužilaca koji… »
Vesti dana »

Završena sednica Skupštine Zaječara, za gradonačelnika izabran Vladimir Videnović
Euronews pre 7 minutajoš 27 povezanih

Vadeful traži jaču podršku Evrope Kijevu: "Nisu sve zemlje ispunile obećanja data Ukrajini"
Kurir pre 1 satjoš 27 povezanih

Napadnuta flotila grete tunberg, dronovi pogodili 11 brodova! Aktivisti nose pomoć za Gazu i optužuju Izrael: "Koriste eksplozive i hemijske agense" prvi snimci
Kurir pre 7 satijoš 6 povezanih

Uživajte još malo u suncu, danas stiže naoblačenje – RHMZ objavio kad kreću pljuskovi, a od sutra na snazi i meteoalarm
Nova pre 5 satijoš 26 povezanih