Povezane vesti

Stevanović izgubila od Tomljanović, Srbija ostala bez polufinala Junajted kupa

Stevanović izgubila od Tomljanović, Srbija ostala bez polufinala Junajted kupa

IndeksOnline 03.01.2024
PERT – Teniska reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u polufinale Junajted kupa, pošto je Australija povela 2:0 u četvrtfinalu ovog takmičenja. Pobedu Australiji i plasman u polufinale Junajted kupa donela je Ajla Tomljanović, koja je… »
Ivanišević jednom rečenicom odgovorio na pitanje o novakovoj povredi: Uzećemo nekoliko dana slobodno, a onda...

Ivanišević jednom rečenicom odgovorio na pitanje o novakovoj povredi: Uzećemo nekoliko dana slobodno, a onda...

Kurir 03.01.2024
Goran Ivanišević, trener Novaka Đokovića, govorio je o povredi srpskog tenisera. Đoković se žalio na povredu desne ruke, prvo na meču protiv Jiržija Lehečke u utorak, a onda i u sredu tokom duela sa Aleksom de Minorom. Srpski teniser nije mogao… »
Đoković izgubio od De Minora u prvom meču četvrtfinala Junajted kupa

Đoković izgubio od De Minora u prvom meču četvrtfinala Junajted kupa

IndeksOnline 03.01.2024
PERT – Srpski teniser Novak Đoković poražen je danas u Pertu od Australijanca Aleksa de Minora 6:4, 6:4 u prvom meču četvrtfinala Junajted kupa. Meč je trajao 92 minuta. De Minor je ostvario najveću pobedu u karijeri, pošto je uspeo da savlada… »
Đoković: Mislim da će sve da bude u redu, moje misli su već u Melburnu

Đoković: Mislim da će sve da bude u redu, moje misli su već u Melburnu

IndeksOnline 03.01.2024
PERT – Srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas u Pertu da će biti spreman za Australijan open i dodao da su njegove misli okrenute ka prvom grend slem turniru sezone u Melburnu, prenose australijski mediji. Đoković je ranije danas izgubio od… »
Teniska reprezentacija Srbije eliminisana u četvrtfinalu Junajted kupa

Teniska reprezentacija Srbije eliminisana u četvrtfinalu Junajted kupa

Radio sto plus 03.01.2024
Odlućujući drugi poen Australiji donela je Ajla Tomljanović, pobedom protiv Natalije Stevanović 6:1, 6:1 posle 64 minuta. U prvom meču Novak Đoković je izgubio od Aleksa de Minora sa 4:6, 4:6. Kasnije je na programu meč mešovitih dublova… »
Đoković izgubio od De Minora, Australija povela u Junajted kupu

Đoković izgubio od De Minora, Australija povela u Junajted kupu

Radio sto plus 03.01.2024
Prvi teniser sveta izgubio je od 12. na ATP listi posle sat i 32 minuta i problema sa ručnim zglobom. U prvom setu teniseri su bili sigurni u gemovima na svoje servise sve do devetog, kada je De Minor napravio brejk i poveo sa 5:4. On je posle toga… »

Vesti dana »