Povezane vesti

Marinika Tepić u intervju za N1 ispričala kada joj je bilo najteže tokom štrajka glađu

Marinika Tepić u intervju za N1 ispričala kada joj je bilo najteže tokom štrajka glađu

Danas 03.01.2024
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić govorila je za N1 o tome kako teče oporavak, šta joj je bilo najteže tokom štrajka glađu i kako je prevazilazila krize. Marinika Tepić je u subotu 30. decembra posle 12 dana prekinula štrajk… »
INTERVJU Marinika Tepić: Najteže je bilo kada me je dete pitalo – da li ćeš moći da pobediš „tog Štrajka“

INTERVJU Marinika Tepić: Najteže je bilo kada me je dete pitalo – da li ćeš moći da pobediš „tog Štrajka“

N1 Info 03.01.2024
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić govori za N1 o tome kako teče oporavak, šta joj je bilo najteže tokom štrajka glađu i kako je prevazilazila krize. Marinika Tepić je u subotu 30. decembra posle 12 dana prekinula štrajk… »
„Najteže mi je bilo kada me je dete pitalo…“: Marinika Tepić prvi put za medije posle prekida štrajka glađu

„Najteže mi je bilo kada me je dete pitalo…“: Marinika Tepić prvi put za medije posle prekida štrajka glađu

Nova 03.01.2024
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić govori za N1 o tome kako teče oporavak, šta joj je bilo najteže tokom štrajka glađu i kako je prevazilazila krize. Marinika Tepić je u subotu 30. decembra posle 12 dana prekinula štrajk… »

Vesti dana »