Povezane vesti

Kapiten zvezde Branko Lazić pred derbi: "Imamo odgovor na taj Partizanov potez!"

Kapiten zvezde Branko Lazić pred derbi: "Imamo odgovor na taj Partizanov potez!"

Večernje novosti 03.01.2024
Kapiten košarkaškog kluba Crvena zvezda Branko Lazić izjavio je danas da meč sa Partizanom neće da bude lak, ali je dodao da je najveća prednost "crveno-belih" to što će igrati pred svojim navijačima. M. Vukadinović Košarkaši Crvene zvezde… »
Sferopulos: Da budemo spremni fizički i psihički da se borimo za pobedu

Sferopulos: Da budemo spremni fizički i psihički da se borimo za pobedu

Radio sto plus 03.01.2024
“Derbi je uvek derbi. Veoma važna utakmica za nas, igramo pred našim navijačima. Očekujemo tešku utakmicu, nezavisno od toga kako ste igrali pre, nezavisno u kakvom stanju dolaze timovi, ovo su jedinstvene utakmice. Imamo igrače koji znaju da… »
"Srećan sam što je topić sa nama" Sferopulos pred derbi govorio o dolascima i odlascima sa Malog Kalemegdana - To ćemo tek…

"Srećan sam što je topić sa nama" Sferopulos pred derbi govorio o dolascima i odlascima sa Malog Kalemegdana - To ćemo tek…

Kurir 03.01.2024
Košarkaši Crvene zvezde i Partizana sutra će od 20 sati odmeriti snage u sklopu 19. kola Evrolige. Pred sutrašnji meč, svoja očekivanja izneo je trener Crvene zvezde Janis Sferopulos: "Derbi je uvek derbi, vrlo važna utakmica za nas. Igramo na… »
"Imamo i mi odgovor, doveli smo malog Topića": Lazić kaže da derbi sa Partizanom nije prekretnica

"Imamo i mi odgovor, doveli smo malog Topića": Lazić kaže da derbi sa Partizanom nije prekretnica

Telegraf 03.01.2024
Kapiten Zvezde ima samopouzdanje pred meč. Košarkaši Crvene zvezde sačekaće Partizan u utakmici 19. kola Evrolige u "Štark Areni", a očekuje se ogromna borba, pošto meč ima dosta veliki rezultatski značaj u borbi za Top 8 fazu. Prvotimac i… »

Vesti dana »