Povezane vesti

Nju Džerzi: Preminuo imam koji je teško ranjen ispred džamije

Nju Džerzi: Preminuo imam koji je teško ranjen ispred džamije

Insajder 03.01.2024
Imam Hasan Šarif, koji je u sredu, 3. januara, teško ranjen kada je na njega pucano ispred džamije u Njuarku u Nju Džerziju, preminuo je, prenosi Si-En-En pozivajući se na neimenovani izvor iz policije. Imam je preminuo oko 14.20 sati po lokalnom… »
Muslimanski verski vođa preminuo nakon pucnjave ispred džamije u Nju Džerziju

Muslimanski verski vođa preminuo nakon pucnjave ispred džamije u Nju Džerziju

N1 Info 03.01.2024
Imam koji je danas ranjen ispred džamije u američkom gradu u Njuarku u Nju Džerziju podlegao je povredama. Šarif je prebačen u obližnju Univerzitetsku bolnicu u kritičnom stanju, ali je kasnije preminuo. Policija je saopštila da su možda… »
Imam teško ranjen ispred džamije u Nju Džerziju

Imam teško ranjen ispred džamije u Nju Džerziju

Politika 03.01.2024
Imam džamije u Njuarku u Nju Džerziju danas je teško ranjen, rekao je direktor za javnu bezbednost Fric Fraž. Pucnjava se dogodila oko 6.15 po lokalnom vremenu (12.15 po srednjeevropskom), ispred džamije, rekao je Fridž za En-Bi-Si Njujork. Gradski… »
Pucnjava ispred džamije u Njujorku: Ranjen muslimanski verski vođa, policija traga za napadačem (foto)

Pucnjava ispred džamije u Njujorku: Ranjen muslimanski verski vođa, policija traga za napadačem (foto)

Blic 03.01.2024
Imam Mesdžid Muhamed nalazi se u kritičnom stanju nakon što je upucan ispred džamije u Njujorku. Pucnjava je prijavljena u aveniji Saut Orindž, u Ulici Kamden u 6.15 časova po lokalnom vremenu. Imam džamije navodno se u trenutku napada spremao da… »
Pucnjava ispred džamije u Nju Džerziju: Ranjen verski vođa, u kritičnom je stanju

Pucnjava ispred džamije u Nju Džerziju: Ranjen verski vođa, u kritičnom je stanju

Nova 03.01.2024
Jedan imam je upucan i teško ranjen u sredu ujutro ispred džamije u Njuarku u Nju Džerziju. Pucnjava se dogodila oko šest sati ujutru, rekao je direktor javne bezbednosti Njuarka Fric Fraž za NBC. Portparol grada rekao je da je upucan imam u džamiji… »
Pucnjava u Nju Džerziju: Imam teško ranjen ispred džamije

Pucnjava u Nju Džerziju: Imam teško ranjen ispred džamije

Euronews 03.01.2024
Imam džamije u Njuarku u Nju Džerziju danas je teško ranjen, rekao je direktor za javnu bezbednost Fric Fraž. Pucnjava se dogodila oko 6.15 po lokalnom vremenu (12.15 po srednjeevropskom), ispred džamije, rekao je Fridž za En-Bi-Si Njujork. Gradski… »
Pucnjava ispred džamije u Njuarku! Imam u teškom stanju, jake policijske snage raspoređene ispred objekta (video)

Pucnjava ispred džamije u Njuarku! Imam u teškom stanju, jake policijske snage raspoređene ispred objekta (video)

Mondo 03.01.2024
Ne zna se ko je osumnjičeni, kao ni koji je motiv napada. Ne zna se ko je osumnjičeni, kao ni koji je motiv napada. U pucnjavi u Njuarku u saveznoj američkoj državi Nju Džerzi, upucan je imam ispred džamije. On je hitno prevezen u Univerzitetsku… »
Pucnjava ispred džamije u Nju Džerziju, povređen imam

Pucnjava ispred džamije u Nju Džerziju, povređen imam

RTS 03.01.2024
Imam džamije teško je ranjen u pucnjavi u Nju Džerziju, rekao je direktor za javnu bezbednost Fric Fraž. Pucnjava se dogodila oko 6.15 po lokalnom vremenu, ispred džamije, rekao je Fric Fraž za En-Bi-Si Njujork. Gradski portparol je istakao da je… »

Vesti dana »