Povezane vesti

„Listam galeriju sa njenim slikama i sloši mi se“: Majka Ane Volš na godišnjicu od nestanka Beograđanke

„Listam galeriju sa njenim slikama i sloši mi se“: Majka Ane Volš na godišnjicu od nestanka Beograđanke

N1 Info 03.01.2024
„Godinu dana čekam moju Anu. Godina propraćena neprestanim razmišljanjem gde je moje dete, što mi se ne javi, da li je živa. Sada se samo nadam... ne znam čemu, nekom čudu. To me održava da ujutru ustanem i opet čekam“, izjavila je za Nova.rs… »
„Listam galeriju sa njenim slikama, pa uđem u poruke i kada vidim ‘Micko’ i ‘mama’, sloši mi se“: Potresne reči…

„Listam galeriju sa njenim slikama, pa uđem u poruke i kada vidim ‘Micko’ i ‘mama’, sloši mi se“: Potresne reči…

Nova 03.01.2024
„Godinu dana čekam moju Anu. Godina propraćena neprestanim razmišljanjem gde je moje dete, što mi se ne javi, da li je živa. Sada se samo nadam... ne znam čemu, nekom čudu. To me održava da ujutru ustanem i opet čekam“, ovim rečima za… »
"Brajane, kaži šta se dogodilo sa mojim detetom" Majka Ane Volš očajna: Da smo se kuma ili ja javile te večeri na…

"Brajane, kaži šta se dogodilo sa mojim detetom" Majka Ane Volš očajna: Da smo se kuma ili ja javile te večeri na…

Kurir 03.01.2024
Godinu dana čekam moju Anu. Godina propraćena neprestanim razmišljanjem gde je moje dete, što mi se ne javi, da li je živa. Sada se samo nadam... ne znam čemu, nekom čudu. To me održava da ujutru ustanem i opet čekam, ovim rečima započinje… »

Vesti dana »