Povezane vesti
Izraelski Visoki sud odložio primenu zakona koji štiti Netanijahua
Insajder 03.01.2024
Izraelski Visoki sud doneo je odluku šest naprema pet da se odloži primena zakona o izuzeću s funkcije, koji je donet u martu i koji štiti premijera Benjamina Netanijahua od naredbe državnog tužioca ili Visokog suda da se povuče s funkcije. Sud je… »
Vrhovni sud Izraela odložio primenu zakona kojim bi se otežala smena Netanjahua
Novi magazin 03.01.2024
Vrhovni sud Izraela je danas odlučio da zakon o izuzeću kojim bi se otežala smena izraelskog premijera Benjamina Netanjahua stupi na snagu tek posle narednih parlamentarnih izbora. Kako je navedeno jasno je da je zakon donet iz ličnih razloga. Izraelski… »
Vrhovni sud Izraela odložio primenu zakona kojim bi se otežala smena Netanjahua
N1 Info 03.01.2024
Vrhovni sud Izraela odlučio je da zakon o izuzeću kojim bi se otežala smena izraelskog premijera Benjamina Netanjahua stupi na snagu tek posle narednih parlamentarnih izbora. Kako je navedeno jasno je da je zakon donet iz ličnih razloga. Izraelski… »
Vesti dana »

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

"Istočni stražar" Rute: Nato će ojačati odbranu na svom istočnom krilu
Kurir pre 4 satijoš 3 povezane