Povezane vesti

"Pogubljena sam, fali mi svaki dan": Aneli slomljena, doziva Janjuša da se vrati u "Elitu": "Želim da sve bude kako smo…

"Pogubljena sam, fali mi svaki dan": Aneli slomljena, doziva Janjuša da se vrati u "Elitu": "Želim da sve bude kako smo…

Blic 04.01.2024
Marko Janjušević Janjuš napustio je "Elitu", kada mu je produkcija saopštila da je njegov mlađi brat, Mihailo Janjušević, sebi oduzeo život. Ukućani ni ne slute razlog njegovog napuštanja rijalitija, a Aneli Ahmić sve više razmišlja o njemu i… »
"Ja ne znam gde je sada Janjuš, pomišljala sam na svašta": Aneli ni ni ne sluti šta se dešava napolju - misli da je on sa…

"Ja ne znam gde je sada Janjuš, pomišljala sam na svašta": Aneli ni ni ne sluti šta se dešava napolju - misli da je on sa…

Blic 04.01.2024
Aktuelna rijaliti učesnica Aneli Ahmić progovorila je o Marku Janjuševiću Janjušu koji je nedavno napustio rijaliti zbog smrti brata Mihaila. Kako je istakla, pomišljala je na svašta otkako je napustio imanje. - Zašto nisi pozdravila Janjuša na… »
Aneli Ne može više bez Janjuša! Sanja ga, budi se kao iz košmara i ne sluti kakvu je tragediju doživeo, proganja je misao…

Aneli Ne može više bez Janjuša! Sanja ga, budi se kao iz košmara i ne sluti kakvu je tragediju doživeo, proganja je misao…

Kurir 04.01.2024
Tragičan događaj u košarkaševoj porodici odvojio je Marka Janjuševića Janjuša od Aneli Ahmić. Naime, Janjuš je izveden iz rijalitija posle gubitka brata, a Aneli je otkrila da joj sanjala Janjuša kako se vratio u Elitu, a u emisiji "Pitanja… »
"Makar da uđe na vrata, da se samo pojavi": Aneli Ahmić pati za Janjušem, zbog jednog se gorko kaje: Da sam tada bila sa…

"Makar da uđe na vrata, da se samo pojavi": Aneli Ahmić pati za Janjušem, zbog jednog se gorko kaje: Da sam tada bila sa…

Kurir 04.01.2024
Marko Janjušević Janjuš izašao je iz rijalitija nakon smrti brata Mihaila Janjuševića. On se još nije vratio u "Elitu", a još uvek nije poznato da li će se vratiti na velelepno imanje. Aneli Ahmić i dalje ne može da dođe sebi nakon njegovog… »
"Makar da uđe na vrata, da se samo pojavi": Aneli Ahmić pati za Janjušem, zbog jednog se gorko kaje: "Da sam tada bila sa…

"Makar da uđe na vrata, da se samo pojavi": Aneli Ahmić pati za Janjušem, zbog jednog se gorko kaje: "Da sam tada bila sa…

Blic 04.01.2024
Aktuelni rijaliti učesnik Marko Janjušević Janjuš izašao je iz rijalitija nakon smrti brata Mihaila Janjuševića. On se još uvek nije vratio u "Elitu", a još uvek nije poznato da li će se vratiti na velelepno imanje. Aneli Ahmić i dalje ne može… »

Vesti dana »