Povezane vesti

Radovan Lazić: Unapređenje tužiteljke Jovanović je neka vrsta nagrade

Radovan Lazić: Unapređenje tužiteljke Jovanović je neka vrsta nagrade

N1 Info 04.01.2024
Član predsedništva Udruženja javnih tužilaca Srbije Radovan Lazić smatra da je unapređenje tužiteljke Mirjane Jovanović "nagrada". "Upućivanje u tužilaštvo posebne nadležnosti najčešće se vrši kao neka vrsta nagrade", ocenio je… »
Advokat kome je zapaljen automobil: Sve češće ovo vreme podseća na devedesete

Advokat kome je zapaljen automobil: Sve češće ovo vreme podseća na devedesete

N1 Info 04.01.2024
Predsednik Advokatske komore Vojvodine Vladimir Beljanski, kome je noćas zapaljen automobil ispred porodične kuće, izjavio je da su u AKV izloženi sve većim pritiscima, a sada i napadima, te da je zabrinut da li će istraga dati rezultat i koliko… »
Zapaljen auto predsednika AKV Beljanskog, sumnja na advokate koji su povezani sa kriminalom

Zapaljen auto predsednika AKV Beljanskog, sumnja na advokate koji su povezani sa kriminalom

In medija 04.01.2024
“To je isključivo u vezi sa mojim radom u Advokatskoj komori i sa diciplinskim postupcima protiv advokata koji se bave kriminalom“. Automobil predsednika Advokatske komore Vojvodine Vojvodine (AKV) Vladimira Beljanskog zapaljen je u Novom Sadu, a on… »
(FOTO) U Novom Sadu zapaljen automobil predsednika Advokatske komore Vojvodine

(FOTO) U Novom Sadu zapaljen automobil predsednika Advokatske komore Vojvodine

N1 Info 04.01.2024
Automobil predsednika Advokatske komore Vojvodine (AKV) Vladimira Beljanskog zapaljen je u Novom Sadu, a on je agenciji Beta rekao danas da "sumnja da su to organizovali advokati koji su povezani sa kriminalom" i protiv kojih je pokrenuo diciplinske… »
U Novom Sadu zapaljen automobil predsednika AKV Vladimira Beljanskog

U Novom Sadu zapaljen automobil predsednika AKV Vladimira Beljanskog

Radio 021 04.01.2024
Automobil predsednika Advokatske komore Vojvodine (AKV) Vladimira Beljanskog zapaljen je u Novom Sadu, na Telepu. On je agenciji Beta rekao da "sumnja da su to organizovali advokati koji su povezani sa kriminalom" i protiv kojih je pokrenuo diciplinske… »
Zapaljen automobil predsednika Advokatske komore Vojvodina, sumnja na advokate koji su ‘povezani sa kriminalom’

Zapaljen automobil predsednika Advokatske komore Vojvodina, sumnja na advokate koji su ‘povezani sa kriminalom’

Nova 04.01.2024
Automobil predsednika Advokatske komore Vojvodine (AKV) Vladimira Beljanskog zapaljen je u Novom Sadu, a on je agenciji Beta rekao danas da "sumnja da su to organizovali advokati koji su povezani sa kriminalom" i protiv kojih je pokrenuo diciplinske… »
Advokat Beljanski: Zapaljen mi automobil u Novom Sadu, i ranije sam dobijao pretnje

Advokat Beljanski: Zapaljen mi automobil u Novom Sadu, i ranije sam dobijao pretnje

Insajder 04.01.2024
Predsednika Advokatske komore Vojvodine Vojvodine (AKV) Vladimir Beljanski je izjavio da mu je zapaljen automobil u Novom Sadu. Policija je obavila uviđaj. Beljanski je rekao da je i ranije dobijao pretnje da će mu zapaliti automobil, kao i druge vrste… »
Zapaljen automobil predsednika Advokatske komore Vojvodine

Zapaljen automobil predsednika Advokatske komore Vojvodine

Moj Novi Sad 04.01.2024
Automobil predsednika Advokatske komore Vojvodine Vojvodine (AKV) Vladimira Beljanskog zapaljen je u Novom Sadu, a on je agenciji Beta rekao danas da "sumnja da su to organizovali advokati koji su povezani sa kriminalom" i protiv kojih je pokrenuo… »
Zapaljen auto Vladimira Beljanskog, sumnja na advokate koji su 'povezani sa kriminalom'

Zapaljen auto Vladimira Beljanskog, sumnja na advokate koji su 'povezani sa kriminalom'

Beta 04.01.2024
Automobil predsednika Advokatske komore Vojvodine Vojvodine (AKV) Vladimira Beljanskog zapaljen je u Novom Sadu, a on je agenciji Beta rekao danas da "sumnja da su to organizovali advokati koji su povezani sa kriminalom" i protiv kojih je pokrenuo… »
Zapaljen auto Vladimira Beljanskog, sumnjiči kolege protiv kojih je pokrenuo disciplinske postupke

Zapaljen auto Vladimira Beljanskog, sumnjiči kolege protiv kojih je pokrenuo disciplinske postupke

Danas 04.01.2024
Automobil predsednika Advokatske komore Vojvodine Vojvodine (AKV) Vladimira Beljanskog zapaljen je u Novom Sadu, a on je agenciji Beta rekao danas da „sumnja da su to organizovali advokati koji su povezani sa kriminalom“ i protiv kojih je pokrenuo… »
Zapaljen auto Vladimira Beljanskog, sumnja na advokate koji su 'povezani sa kriminalom'

Zapaljen auto Vladimira Beljanskog, sumnja na advokate koji su 'povezani sa kriminalom'

Novi magazin 04.01.2024
Automobil predsednika Advokatske komore Vojvodine Vojvodine (AKV) Vladimira Beljanskog zapaljen je u Novom Sadu, a on je agenciji Beta rekao danas da "sumnja da su to organizovali advokati koji su povezani sa kriminalom" i protiv kojih je pokrenuo… »
Zapaljen auto Vladimira Beljanskog, sumnja na advokate koji su ‘povezani sa kriminalom’

Zapaljen auto Vladimira Beljanskog, sumnja na advokate koji su ‘povezani sa kriminalom’

Radio sto plus 04.01.2024
Beljanski je rekao da je i ranije dobijao pretnje da će mu zapaliti automobil, kao i druge vrste pretnji. “To je isključivo u vezi sa mojim radom u Advokatskoj komori i sa disciplinskim postupcima protiv advokata koji se bave kriminalom, a protiv… »

Vesti dana »