Povezane vesti
Ivana Šopić pozirala bez donjeg veša: Voditeljka nazdravila u haljini koja je više otkrila nego sakrila (FOTO)
Vesti online 04.01.2024
Ivana Šopić, nekadašnja zadrugarka, a sada voditeljka rijalitija “Elita”, objavila je nekoliko veoma provokativnih fotografija. Ona je, naime, pozirala u ultrakratkoj haljini, koja je imala proreze sa strane, pa se jasno videlo da donji veš nije… »
(Foto) voditeljka "elite" pozira bez gaćica: Ivana Šopić nazdravlja u šokantnoj haljini - sa strane joj sve golo
Blic 03.01.2024
Voditeljka rijalitija "Elita" pokazala je fotografije u kojima vidimo njeno novo izdanje. Pozirala je sa čašom u ruci, a u prvom planu bile su njene obline. Ivana je ponela haljinu na koju bi se malo koja pripadnica lepšeg pola osmelila, a donji veš… »
Vesti dana »

VIDEO: Studenti pred sednicu pokušali da blokiraju Skupštinu Novog Sada, kordon policije reagovao
Radio 021 pre 2 satajoš 4 povezane

(Video) "Hajde da sahranimo decu, pa spalite grad ako želite": Pop smirivao besne građane Kočana da ne sruše kuću gradonačelnika
Blic pre 25 minutajoš 7 povezanih