Povezane vesti

Mila Turajlić: Nisam mislila da ćemo morati 20 godina kasnije da vodimo suštinsku borbu za pravedne izbore

Mila Turajlić: Nisam mislila da ćemo morati 20 godina kasnije da vodimo suštinsku borbu za pravedne izbore

Danas 04.01.2024
„Ne znam kako bih opisala suštinu ono što se događa ovde, osim da mi daje nadu, formiraju se neki novi politički frontovi, i daje nadu to što se mladi ljudi u tome anagažuju“, rekla je u Novom danu rediteljka Mila Turajlić. „Uvek mi je… »
Mila Turajlić: Tužno mi je da se nalazim u političkoj situaciji u kojoj sam živela pre 20 godina

Mila Turajlić: Tužno mi je da se nalazim u političkoj situaciji u kojoj sam živela pre 20 godina

Nova 04.01.2024
"Ne znam kako bih opisala suštinu ono što se događa ovde, osim da mi daje nadu, formiraju se neki novi politički frontovi, i daje nadu to što se mladi ljudi u tome anagažuju", rekla je u "Novom danu" na "N1" rediteljka Mila Turajlić. „Uvek mi je… »
Mila Turajlić: Stvaraju se novi politički frontovi, energija kod mladih postoji

Mila Turajlić: Stvaraju se novi politički frontovi, energija kod mladih postoji

N1 Info 04.01.2024
"Ne znam kako bih opisala suštinu ono što se događa ovde, osim da mi daje nadu, formiraju se neki novi politički frontovi, i daje nadu to što se mladi ljudi u tome anagažuju", rekla je u Novom danu rediteljka Mila Turajlić, „Uvek mi je zanimljivo… »

Vesti dana »