Povezane vesti
Vojna hunta u Mjanmaru pomilovala 10.000 zatvorenika
Danas 04.01.2024
Vojna hunta u Mjanmaru danas je pomilovala skoro 10.000 zatvorenika kako bi obeležila godišnjicu sticanja nezavisnosti od Velike Britanije, ali oni su samo manji deo političkih zatvorenika koji su zatvoreni zbog protivljenja vojnoj vlasti. U izveštaju… »
Mjanmar oslobađa 10.000 zatvorenika na dan nezavisnosti
Insajder 04.01.2024
Vojna vlada u Mjanmaru amnestirala je 10.000 zatvorenika u sklopu obeležavanja 76. godišnjice dobijanja nezavisnosti od Velike Britanije, ali nije zasad jasno da li su među oslobođenima i politički zatvorenici koji se protive vojnoj vladavini. Šef… »
Vesti dana »

"To je politički proces": Oglasio se SPS o "slučaju" Dodik: Narod je jedini suveren i izvor svake vlasti u Republici Srpskoj
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

(Mapa) RHMZ popalio sve alarme! Za vikenda stižu ekstremne vrućine: Beograd čeka pakao, evo koje oblasti su još na udaru toplotnog talasa
Blic pre 7 satijoš 2 povezane

„Dodik oslabljen, ucenjuje narod“: Zašto je predsednik RS najavio referendum o sebi nakon što mu je oduzet mandat?
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Tramp: Sastao bih se sa Putinom i ako se ruski predsednik ne sastane sa Zelenskim
Telegraf pre 3 satajoš 3 povezane