Povezane vesti
Ukrajina pogodila rusku vojnu jedinicu u napadu na Krim
Politika 04.01.2024
Ukrajina je izvela napad na rusku vojnu jedinicu u blizini Jevpatorije na Krimu, saopštio je danas komandant ukrajinskog ratnog vazduhoplovstva Nikola Oleščuk. "Hvala pilotima vazduhoplovnih snaga i svima koji su planirali operacija za savršen borbeni… »
Ukrajina kaže da je pogodila rusku jedinicu na Krimu
Slobodna Evropa 04.01.2024
Ukrajina je 4. januara saopštila da je pogodila rusku vojnu jedinicu na poluostrvu Krim koje je 2014. anektirala Rusija. Komandant ukrajinskog ratnog vazduhoplovstva Nikolaj Oleščuk zahvalio je u poruci na Telegramu pilotima i "svima koji su planirali… »
Rusija tvrdi da je odbila ukrajinski raketni napad na Krim
Novi magazin 04.01.2024
Ruske vlasti saopštile su danas da su odbile ukrajinski napad na grad Sevastopolj na pripojenom poluostrvu Krim, i oborile deset projektila. U tom napadu je jedna osoba povređena. "To je bio najmasovniji napad u poslednje vreme", naveo je na Telegramu… »
Vesti dana »
Završen protest ispred Tužilaštva za organizovani kriminal, studenti predali pismo tužiocu Nenadiću
Beta pre 1 satjoš 21 povezana
Druga šansa za Kurtija: Novi parlamentarni izbori na Kosovu 28. decembra
BBC News pre 13 minutajoš 29 povezanih
Izlila se Južna Morava kod Vranja, devet osoba evakuisano; Vanredna situacija u Lebanu
Sputnik pre 2 satajoš 27 povezanih





