Povezane vesti
Igrač koji je Partizanu uzeo titulu ne igra protiv Zvezde
Sportski žurnal 04.01.2024
Bili Beron do tri nedelje van terena zbog povrede lakta. Bili Beron (33) odsustvovaće sa terena dve do tri nedelje zbog povrede lakta, saopštio je klub iz Milana. Propustiće utakmice sa Albom, Crvenom zvezdom, Efesom, Panatinaikosom... U saopštenju… »
Bili Beron nema sreće nimalo: Bivši igrač Zvezde se ponovo povredio, čeka ga pauza...
Telegraf 04.01.2024
Šteta... Američki bek-šuter Bili Beron, košarkaš Olimpije iz Milana, doživeo je novu povredu i ponovo će odsustovati sa terena, prenose mediji iz Italije. Bili Beron je propustio početak sezone zbog operacije lakta, nije igrao sve do zime, a taman se… »
Novi problem za Bilija Berona, na leto slobodan agent?
Sportske.net 04.01.2024
Košarkaš Olimpije iz Milana Bili Beron doživeo je novu povredu usled koje će morati ponovo na pauzu. Neće Bilija Berona ove sezone nikako. Taman što se vratio nakon operacije lakta i počeo da hvata ritam, doživeo je novu povedu. U pitanju je isti desni… »
Vesti dana »

Skupovi protiv blokada širom Srbije, poruka okupljenih: Želimo normalnu, stabilnu i bezbednu Srbiju
RTS pre 0 minutajoš 51 povezana

Protest u Beogradu Udruženja za zaštitu životinja protiv nacrta zakona
Beta pre 7 satijoš 16 povezanih

Sjajne vesti za Delije: Klub otkrio kada mogu kupiti karte za Ligu Evrope!
Hot sport pre 30 minutajoš 28 povezanih