Povezane vesti

"Nije imao strpljenja a ni volje, uvek je delovalo da žuri": Emina otkrila detalje iz braka sa Mustafom - Krila sam kese

"Nije imao strpljenja a ni volje, uvek je delovalo da žuri": Emina otkrila detalje iz braka sa Mustafom - Krila sam kese

Mondo 05.01.2024
Emina Jahović priznala za koje stvari u životu joj nikada nije bio potreban muškarac! Emina Jahović priznala za koje stvari u životu joj nikada nije bio potreban muškarac! Emina Jahović, koja se razvela od turske zvezde Mustafe Sandala s kojim ima… »
Emina Jahović otkriva da ima veliki problem od kada je sinove dovela u Srbiju: "to jako smeta"

Emina Jahović otkriva da ima veliki problem od kada je sinove dovela u Srbiju: "to jako smeta"

Blic 05.01.2024
Pevačica se 2018. godine razvela od supruga Mustafe Sandala, posle deset godina braka, ali još uvek veruje u ljubav i zajednicu. Emina Jahović je zbog ljubavi ostavila ceo život u Srbiji i otišla u Tursku, gde se udala i rodila dva sina. - Ja se… »
"Nikad nisam bila sponzoruša" Emina Jahović otkrila detalje iz propalog braka s Mustafom: Od muža sam krila kese iz…

"Nikad nisam bila sponzoruša" Emina Jahović otkrila detalje iz propalog braka s Mustafom: Od muža sam krila kese iz…

Kurir 05.01.2024
Emina Jahović, koja se razvela od turske zvezde Mustafe Sandala s kojim ima dvoje dece , kaže da nikad nije sponzoruša i da joj muškarac nikad nije bio potreban da bi joj pružio materijalnu podršku. - Jako mi smetaju naslovi u medijima u stilu… »

Vesti dana »