Povezane vesti

„Sela sam na piće na Zlatiboru i zanemela kada sam videla cene“ (FOTO)

„Sela sam na piće na Zlatiboru i zanemela kada sam videla cene“ (FOTO)

Luftika 05.01.2024
Četiri kafe i četiri soka plus jedna rakija – skoro 5.000 dinara. Praznični provod na Zlatiboru goste košta, čak i kad nemate neke preterane prohteve. – Jako je skupo. Sela sam na kafu i sledila se kad je stigao račun – ispričala je Slavica… »
Čaj 400, pica skoro 2.000 dinara! Šokantne cene na omiljenoj srpskoj planini - "Sledila sam se kad je stigao račun"

Čaj 400, pica skoro 2.000 dinara! Šokantne cene na omiljenoj srpskoj planini - "Sledila sam se kad je stigao račun"

Mondo 05.01.2024
Zimski odmori uveliko traju, a cene na Zlatiboru, jednoj od omiljenih srpskih planina, šokirale su građane. Zimski odmori uveliko traju, a cene na Zlatiboru, jednoj od omiljenih srpskih planina, šokirale su građane. Visoke cene nisu novost, ali je… »
Izvini Monte Karlo, nisam te prepoznao: Zlatibor opet izbija oči posetiocima sa cenama u kafanama

Izvini Monte Karlo, nisam te prepoznao: Zlatibor opet izbija oči posetiocima sa cenama u kafanama

City magazine 05.01.2024
Zlatibor je Meka i Medina samo nek se okreće turbina, a dok se okreće, iz novčanika će vam izbaciti sav novac. Praznični provod na Zlatiboru goste košta, čak i kad nemate neke preterane prohteve pa tako na primer četiri kafe i četiri soka plus… »
Sela sam na kafu na Zlatiboru i sledila se kad je stigao račun

Sela sam na kafu na Zlatiboru i sledila se kad je stigao račun

Nova 05.01.2024
Četiri kafe i četiri soka plus jedna rakija - skoro 5.000 dinara. Praznični provod na Zlatiboru goste košta, čak i kad nemate neke preterane prohteve. „Jako je skupo. Sela sam na kafu i sledila se kad je stigao račun“, ispričala nam je Slavica… »

Vesti dana »