Povezane vesti

(Zlo)pamtilo: Skandal na terenu, čuvena teniserka napala sudiju zbog meča od pre tri i po godine! (video)

(Zlo)pamtilo: Skandal na terenu, čuvena teniserka napala sudiju zbog meča od pre tri i po godine! (video)

Večernje novosti 05.01.2024
LETONSKA teniserka Jelena Ostapenko priredila je pravi šou na turniru u Brizbejnu tokom meča sa Viktorijom Azarenkom. Foto: EPA-EFE/NEIL HALL Ona je bila nezadovljna suđenjem, jer je smatrala da je u devetom gemu trećeg seta loptica dva puta pala u… »
Ti si slepa! Skandal i sukob na teniskom meču! Teniserka urlala, pa krenula na sudiju: Uništavaš me!

Ti si slepa! Skandal i sukob na teniskom meču! Teniserka urlala, pa krenula na sudiju: Uništavaš me!

Mondo 05.01.2024
Jelena Ostapenko nije zaboravilia ni sukob iz 2019. a sada se desio novi! Jelena Ostapenko nije zaboravilia ni sukob iz 2019. a sada se desio novi! Videli smo u Briznbejnu poraz Rafaela Nadala, poražene je i 12. teniserka sveta Jelena Ostapenko koja je… »
Ti si slepa! Uništavaš moje mečeve! Težak skandal u Australiji! Teniserka podivljala i vikala na sudiju usred meča (video)

Ti si slepa! Uništavaš moje mečeve! Težak skandal u Australiji! Teniserka podivljala i vikala na sudiju usred meča (video)

Kurir 05.01.2024
Jelena Ostapenko, trenutno 12. teniserka na svetu, našla se u centru skandala zbog sukoba sa sudijom. Letonka je potpuno izgubila kontrolu u važnim trenucima trećeg seta četvrtfinala turnira u Brizbejnu protiv Viktorije Azarenke koji je izgubila (3:6… »

Vesti dana »