Povezane vesti
Kancelarija za javne nabavke: Pokrenut nadzor nad EPS zbog onlajn usluge
Radio sto plus 05.01.2024
Kako su iz te posebne organizacije koja obavlja stručne poslove u oblasti javnih nabavki rekli za portal N1, toj Kancelariji je dostavljeno obaveštenje zainteresovanog lica u kojem je ukazano na moguće nezakonito postupanje naručioca “EPS-a”. “S tim u… »
Kancelarija za javne nabavke: Pokrenut nadzor nad EPS zbog onlajn usluge
Novi magazin 05.01.2024
Kancelarija za javne nabavke pokrenula je postupak monitoringa nad primenom propisa u slučaju onlajn servisa za plaćanje računa koju je "Elektropirvrede Srbije" (EPS) prepustila privatnoj kompaniji "Alta pej" (Alta pay) bez raspisivanje javne nabavke… »
Kancelarija za javne nabavke: Pokrenut nadzor nad EPS zbog onlajn usluge
N1 Info 05.01.2024
Kancelarija za javne nabavke pokrenula je postupak monitoringa nad primenom propisa u slučaju onlajn servisa za plaćanje računa koju je Elektropirvrede Srbije (EPS) prepustila privatnoj kompaniji Alta pej (Alta pay) bez raspisivanje javne nabavke. Kako… »
Vesti dana »
Lazar Dinić: Tukli me dok mi nisu slomili kosti glave i dok nisam pristao da kažem da je "Aca predsednik"
N1 Info pre 6 satijoš 10 povezanih
N1: Hakovani zdravstveni podaci građana Srbije, uglavnom ginekološki
Rešetka pre 4 satijoš 7 povezanih
Protest roditelja-negovatelja: "Nacrt zakona usvojen, ali nije javno objavljen, ne znamo kako izgleda"
N1 Info pre 1 satjoš 23 povezane





