Povezane vesti

Musi uz rekord došlo i MVP priznanje (video)

Musi uz rekord došlo i MVP priznanje (video)

Sportski žurnal 06.01.2024
Košgeter Reala u pobedi nad Efesom imao indeks 45. Džanan Musa je proglašen za najkorisnijeg igrača 19. kola Evrolige. Real je sinoć pobedio Efes na svom terenu posle čak četiri produžetka sa 130:126, a Musa je bio jedan od najzaslužnijih za… »
Hezonja i musa egzaltirani nakon čudesne pobede reala: Košarka je najlepši sport na svetu - laku noć!

Hezonja i musa egzaltirani nakon čudesne pobede reala: Košarka je najlepši sport na svetu - laku noć!

Kurir 06.01.2024
Košarkaši Real Madrida u nestvarnom meču nakon čak četiri produžetka savladali su Efes rezultatom 130:126 u utakmici 19. kola Evrolige. Jedan od junaka dramatičnepobede kraljevskog kluba bio je Hrvatski košarkaš Mario Hezonja. Posle utakmice bio… »
Musin meč za pamćenje krunisan MVP nagradom!

Musin meč za pamćenje krunisan MVP nagradom!

Sportske.net 06.01.2024
Košarkaš Real Madrida Džanan Musa proglašen je danas za najkorisnijeg igrača (MVP) 19. kola Evrolige. Real je sinoć pobedio Efes na svom terenu posle čak četiri produžetka sa 130:126, a Musa je bio jedan od najzaslužnijih za trijumf… »
Musa dobio neočekivano kupanje posle 40 poena protiv Efesa, pa otkrio da Hezonja ima novi "posao"

Musa dobio neočekivano kupanje posle 40 poena protiv Efesa, pa otkrio da Hezonja ima novi "posao"

Telegraf 06.01.2024
Dok je razgovarao sa novinarima posle meča, košarkaš iz BiH je bio iznenađen od strane saigrača. Odjeci jučerašnjeg meča između Real Madrida i Anadolu Efesa ostaće sigurno i u danima pred nama. Četiri produžetka, 60 minuta košarke, rekordi i… »
"Sramota me! Šutirao sam 17 puta za tri poena": Hezonja se šalio na svoj račun posle istorijske pobede Reala

"Sramota me! Šutirao sam 17 puta za tri poena": Hezonja se šalio na svoj račun posle istorijske pobede Reala

Telegraf 06.01.2024
Pogodio je neke važne šuteve hrvatski košarkaš. Apsolutno neverovatnu utakmicu odigrali su sinoć Real i Anadolu Efes, u kojoj smo videli četiri produžetka, mnogobrojne rekorde i na kraju pobedu Kraljevića uz nikad ranije viđen broj poena na nekom… »
Ovo su svi rekordi oboreni na istorijskoj utakmici Reala i Efesa: U Madridu je odigran meč za sva vremena

Ovo su svi rekordi oboreni na istorijskoj utakmici Reala i Efesa: U Madridu je odigran meč za sva vremena

Telegraf 06.01.2024
Neverovatno je šta smo sve videli za 60 minuta košarke. Ljubitelji košarke pre svega širom Evrope, a potom i sveta i dalje ne mogu da poveruju šta su to gledali sinoć na susretu između Real Madrida i Anadolu Efesa u Evroligi koji nam je doneo čak… »

Vesti dana »