Povezane vesti
Vučević: Cilj da do 2027. prosečna plata bude 1.400 evra, a penzija 650 evra
Insajder 06.01.2024
Ministar odbrane i predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević izjavio je da je cilj da do 2027. godine u Srbiji prosečna plata bude 1.400 evra, a prosečna penzija 650 evra. 'Ono što smo mi kandidovali kao lista 'Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da… »
Vučević: U Novom Sadu prosečna plata će biti 1.000 evra! Ali, to ne znači da će se Vojvodina „sliti“ u jedan grad
Kurir 06.01.2024
Potpredsednik Vlade Srbije, ministar odbrane i predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević je gostujući u emisiji Signali na Radio-televiziji Vojvodine pre godinu dana najavio povećanje plata za pripadnike Vojske Srbije, kao i za zaposlene u… »
Vučević: “Cilj da do 2027. godine u Srbiji prosečna plata bude 1.400 evra, a prosečna penzija 650 evra”
Telegraf 06.01.2024
Nije dobro da dva ili tri grada značajno odskoče, naglasio je ministar. Ministar odbrane i predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević izjavio je da je cilj da do 2027. godine u Srbiji prosečna plata bude 1.400 evra, a prosečna penzija 650 evra. -… »
Vesti dana »
Na današnji dan, 23. april: Umrli Šekspir i Servantes, rođeni Prokofjev i Širli Templ, pogođena zgrada RTS...
N1 Info pre 1 satjoš 4 povezane
Dan za glasanje o svih 40 tačaka dnevnog reda druge redovne sednice prolećnog zasedanja
RTS pre 1 satjoš 2 povezane
Ovaj deo Voždovca danas je bez vode: Skoro čitav dan, od 9 do 18 sati!
Kurir pre 1 satjoš 2 povezane
Vučić nastavlja konsultacije, sastaje se sa predstavnicima Pokreta snaga Srbije
RTV pre 4 satijoš 2 povezane




