Povezane vesti

Haos uživo na badnji dan kod Jovane Jeremić! Gost je postavio na mesto: Ajde da neko nešto kaže sem tebe! Ona mu baš…

Haos uživo na badnji dan kod Jovane Jeremić! Gost je postavio na mesto: Ajde da neko nešto kaže sem tebe! Ona mu baš…

Kurir 06.01.2024
Voditeljka Jovana Jeremić obrušila se uživo u jutarnjem programu sa gostom jer je rekao Jeremićki kako bi bilo u redu da se još neko od sagovornika čuje u jutarnjem programu, a ne samo ona. - A što ti preuzimaš moju ulogu? Ma pusti ti, ja to ne… »
Skandal u studiju na badnji dan: Gost spustio Jovanu Jeremić, ona mu odgovorila - a što ti preuzimaš moju ulogu?

Skandal u studiju na badnji dan: Gost spustio Jovanu Jeremić, ona mu odgovorila - a što ti preuzimaš moju ulogu?

Večernje novosti 06.01.2024
VODITELjKA Jovana Jeremić obrušila se uživo u jutarnjem programu sa gostom jer je rekao Jeremićki kako bi bilo u redu da se još neko od sagovornika čuje u jutarnjem programu, a ne samo ona. Foto: Printskrin/TV Pink - A što ti preuzimaš moju ulogu… »
(Video) Haos u jutarnjem! "Ajde da neko nešto kaže sem tebe", Jovana Jeremić odbrusila: "a što ti preuzimaš moju ulogu…

(Video) Haos u jutarnjem! "Ajde da neko nešto kaže sem tebe", Jovana Jeremić odbrusila: "a što ti preuzimaš moju ulogu…

Blic 06.01.2024
Voditeljka Jovana Jeremić jutros je imala okršaj u jutarnjem programu. Naime, jedan od gostiju je rekao Jovani Jeremić kako bi bilo u redu da se još neko od sagovornika čuje u jutarnjem programu, a ne samo ona. - A što ti preuzimaš moju ulogu? Ma… »

Vesti dana »