Povezane vesti

Posle pomirenja zajedno slave božić: Peđa Jovanović otkrio da mu je žena oprostila sve: "Iznenadim je kad se vratim kući…

Posle pomirenja zajedno slave božić: Peđa Jovanović otkrio da mu je žena oprostila sve: "Iznenadim je kad se vratim kući…

Blic 06.01.2024
Pevač Peđa Jovanović otkrio je da je godina za nama za njega bila jedna od najlepših jer je uspeo da se izbori sa svojim porokom zbog kog ga je i žena napustila. Naime, Peđa je otkrio da mu je sve krenulo nabolje onog momenta kad je odlučio da ide… »
Zajedno proslavljaju božić! Oprostila mu sve! Peđa Blizanac nikad iskreniji: Ženu iznenadim kad se vratim kući posle pet…

Zajedno proslavljaju božić! Oprostila mu sve! Peđa Blizanac nikad iskreniji: Ženu iznenadim kad se vratim kući posle pet…

Kurir 06.01.2024
Pevač Predrag Jovanović poznatiji kao Peđa Blizanac otkrio je da je godina iza nas bila najpozitivnija za njega, kako na poslovnom tako i na privatnom planu, u kojoj je prestao da konzumira alkohol, te se pomirio sa suprugom Anom, koja ga je zbog toga… »
Morao sam da prekinem nastup koliko sam se unakazio: Peđa Jovanović o borbi sa alkoholom - "Dotakao sam dno"

Morao sam da prekinem nastup koliko sam se unakazio: Peđa Jovanović o borbi sa alkoholom - "Dotakao sam dno"

Mondo 06.01.2024
Pevač Peđa Jovanović iskreno govorio o problemima s kojima se suočio i pomirenju sa suprugom Anom. Pevač Peđa Jovanović iskreno govorio o problemima s kojima se suočio i pomirenju sa suprugom Anom Pevač Predrag Jovanović poznatiji kao Peđa… »

Vesti dana »