Povezane vesti

"Ja sam oblaćen! Poprskan blatom koje ne mogu da perem svaki čas!" Lečić kod Ivana Gajića otvorio dušu: To je velika…

"Ja sam oblaćen! Poprskan blatom koje ne mogu da perem svaki čas!" Lečić kod Ivana Gajića otvorio dušu: To je velika…

Kurir 06.01.2024
Da li ste proveli Badnji dan uz omiljene glumce? Ovog vikenda kod Ivana Gajića u gostima bili su Lidija Vukićević, Nada Blam i Branislav Lečić. U Novu godinu ekipa emisije „ dIvan show“ zakoračila je u punom sjaju! Za Badnji dan, Lidija… »
Provedite Badnji dan uz omiljene glumce! Ovog vikenda kod Ivana Gajića su Lidija Vukićević, Nada Blam i Branislav Lečić

Provedite Badnji dan uz omiljene glumce! Ovog vikenda kod Ivana Gajića su Lidija Vukićević, Nada Blam i Branislav Lečić

Mondo 06.01.2024
U Novu godinu ekipa emisije „dIvan show“ zakoračila je u punom sjaju, a kako i ne bi kad kod autora i voditelja emisije, Ivana Gajića stižu sjajni glumci. U Novu godinu ekipa emisije „dIvan show“ zakoračila je u punom sjaju, a kako i ne bi kad… »
Provedite Badnji dan uz omiljene glumce! Ovog vikenda kod Ivana Gajića stižu Lidija Vukićević, Nada Blam i Branislav…

Provedite Badnji dan uz omiljene glumce! Ovog vikenda kod Ivana Gajića stižu Lidija Vukićević, Nada Blam i Branislav…

Kurir 06.01.2024
U Novu godinu ekipa emisije „dIvan show“ zakoračila je u punom sjaju, a kako i ne bi kad kod autora i voditelja emisije, Ivana Gajića stižu sjajni glumci. Za Badnji dan, Lidija Vukićević, Nada Blam i Branislav Lečić prisetili su se odrastanja… »

Vesti dana »