Povezane vesti

Andrija Mandić: Ne idem u Banjaluku 9. januara jer mi je slava, ali čestitam Dodiku praznik RS

Andrija Mandić: Ne idem u Banjaluku 9. januara jer mi je slava, ali čestitam Dodiku praznik RS

Danas 06.01.2024
Predsednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić neće ići u Banjaluku 9. januara na proslavu Dana Republike Srpske, koji je Ustavni sud Bosne i Hercegovine proglasio neustavnim, prenose Vijesti.me. Mandić je kazao da neće ići jer mu je tog dana slava… »
Dodik ljut na Milatovića zbog stava prema Danu RS, Mandić pozvan, ali se ne zna ide li na proslavu

Dodik ljut na Milatovića zbog stava prema Danu RS, Mandić pozvan, ali se ne zna ide li na proslavu

Beta 06.01.2024
Predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik izjavio je da je pozvao "sve nosioce određenih funkcija u Crnoj Gori" na obeležavanje Dana Republike Srpske (RS), 9. januar, datum na čijem obeležavanju istrajava bosanskohercegovački entitet uprkos… »
Dodik: Milatovićevo obrazloženje za nedolazak na Dan RS nije fer i korektan

Dodik: Milatovićevo obrazloženje za nedolazak na Dan RS nije fer i korektan

Insajder 06.01.2024
Predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik izjavio je da je pozvao "sve nosioce određenih funkcija u Crnoj Gori" na obeležavanje Dana Republike Srpske (RS), 9. januar, datum na čijem obeležavanju istrajava bosanskohercegovački entitet uprkos… »
Dodik ljut na Milatovića zbog stava prema Danu RS, Mandić pozvan, ali se ne zna ide li na proslavu

Dodik ljut na Milatovića zbog stava prema Danu RS, Mandić pozvan, ali se ne zna ide li na proslavu

Danas 06.01.2024
Predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik izjavio je da je pozvao „sve nosioce određenih funkcija u Crnoj Gori“ na obeležavanje Dana Republike Srpske (RS), 9. januar, datum na čijem obeležavanju istrajava bosanskohercegovački entitet uprkos… »

Vesti dana »