Povezane vesti
Most u Bačkoj Palanci posle incidenta pušten u saobraćaj za vozila nosivosti do 3,5 tone
RTS 06.01.2024
Most u Bačkoj Palanci, koji je juče zatvoren za saobraćaj, otvoren je u 13 časova za vozila nosivosti do 3,5 tona, izjavio je pomoćnik ministra za drumski transport, puteve i bezbednost saobraćaja u Ministarstvu građevinarstva, saobraćaja i… »
Most u Bačkoj Palanci pušten u saobraćaj za vozila nosivosti do 3,5 tone
Telegraf 06.01.2024
Pomoćnik ministra za drumski transport Miroslav Alempić naveo je da u nalazima kako srpske tako i hrvatske komisije nisu uočena nikakva oštećenja mostovske konstrukcije. Most u Bačkoj Palanci, koji je juče zatvoren za saobraćaj, otvoren je danas u 13… »
Most u Bačkoj Palanci pušten u saobraćaj za vozila nosivosti do 3,5 tone
Euronews 06.01.2024
Most u Bačkoj Palanci, koji je juče zatvoren za saobraćaj, otvoren je u 13 časova za vozila nosivosti do 3,5 tona, izjavio je za pomoćnik ministra za drumski transport, puteve i bezbednost saobraćaja u Ministarstvu građevinarstva, saobraćaja i… »
Dan nakon nesreće kod Bačke Palanke, most još nije pušten u saobraćaj: "Čeka se saglasnost hrvatske strane"
Euronews 06.01.2024
Most na Dunavu koji povezuje Ilok u Hrvatskoj i Bačku Palanku u Srbiji, posle udara barže još nije pušten u saobraćaj, zbog čega ne funkcioniše ni granični prelaz, izjavio je pomoćnik ministra za drumski transport, puteve i bezbednost saobraćaja u… »
Vesti dana »
Mesarović: Inspiratore ubistva Đinđića moguće razotkriti, paralelne službe iz 90-tih i danas moćne
Beta pre 36 minutajoš 30 povezanih
(Video) Đoković izgubio u taj-brejku od Drejpera i završio takmičenje na Mastersu u Indijan Velsu
Newsmax Balkans pre 46 minutajoš 72 povezane
Osuđen zbog pretnji smrću Ani Lalić Hegediš na uslovnu kaznu zatvora od osam meseci
Insajder pre 25 minutajoš 4 povezane





