Povezane vesti

Vučević obišao pripadnike Vojske u Kopnenoj zoni bezbednosti

Vučević obišao pripadnike Vojske u Kopnenoj zoni bezbednosti

Politika 07.01.2024
Ministar odbrane Miloš Vučević obišao je pripadnike Vojske Srbije u bazi „Medevce” u Kopnenoj zoni bezbednosti i tom prilikom im poručio da oni, bez obzira koji je dan ili datum, izvršavaju svoje zadatke, čuvaju teritoriju Republike Srbije i… »
Vučević u Kopnenoj zoni bezbednosti, Mojsilović u garnizonu Kragujevac

Vučević u Kopnenoj zoni bezbednosti, Mojsilović u garnizonu Kragujevac

RTS 07.01.2024
Ministar odbrane Miloš Vučević, obišao je na Božić pripadnike Vojske Srbije u bazi "Medevce“ u Kopnenoj zoni bezbednosti. Načelnik Generalštaba Vojske Srbije Milan Mojsilović obišao je u garnizonu Kragujevac, pripadnike raketne baterije koja… »
Mojsilović obišao dežurnu jedinicu brigade PVO u Kragujevcu i čestitao Božić svim vojnicima pravoslavne veroispovesti

Mojsilović obišao dežurnu jedinicu brigade PVO u Kragujevcu i čestitao Božić svim vojnicima pravoslavne veroispovesti

Euronews 07.01.2024
Načelnik Generalštaba Vojske Srbije Milan Mojsilović obišao je danas, u garnizonu Kragujevac, pripadnike raketne baterije koja je u stalnom borbenom dežurstvu za kontrolu i zaštitu suvereniteta vazdušnog prostora Srbije. U pratnji komandanta 250… »
Načelnik Generalštaba Mojsilović u garnizonu Kragujevac: Obilazak dela snaga za kontrolu i zaštitu vazdušnog prostora…

Načelnik Generalštaba Mojsilović u garnizonu Kragujevac: Obilazak dela snaga za kontrolu i zaštitu vazdušnog prostora…

Kurir 07.01.2024
Načelnik Generalštaba Vojske Srbije general Milan Mojsilović obišao je danas, u garnizonu Kragujevac, pripadnike raketne baterije koja je u stalnom borbenom dežurstvu za kontrolu i zaštitu suvereniteta vazdušnog prostora Republike Srbije. U pratnji… »
Vučević za Božić u Kopnenoj zoni bezbednosti, 'blizu raspetog i svetog Kosova i Metohije'

Vučević za Božić u Kopnenoj zoni bezbednosti, 'blizu raspetog i svetog Kosova i Metohije'

Novi magazin 07.01.2024
Ministar odbrane Miloš Vučević obišao je danas - na praznik Božić, pripadnike Vojske Srbije (VS) u bazi "Medevce" u Kopnenoj zoni bezbednosti, blizu, kako je rekao u obraćanju vojnicima, "našeg raspetog i svetog Kosova i Metohije". Govoreći o… »
Vučević na Božić posetio pripadnike Vojske Srbije u bazi "Medevce": "Moje srce je puno"

Vučević na Božić posetio pripadnike Vojske Srbije u bazi "Medevce": "Moje srce je puno"

Telegraf 07.01.2024
Komandir baze „Medevce“ kapetan Milan Smiljković informisao je ministra Vučevića o zadacima u odseku odgovornosti i organizacijom života i rada u toj bazi. Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević, na današnji praznik – Božić… »
Vučević na Božić u Kopnenoj zoni bezbednosti

Vučević na Božić u Kopnenoj zoni bezbednosti

RTV 07.01.2024
BEOGRAD - Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević, na današnji praznik – Božić, obišao je pripadnike Vojske Srbije u bazi „Medevce“ u Kopnenoj zoni bezbednosti. Čestitajući najradosniji hrišćanski praznik pripadnicima Vojske… »
Ministar Vučević na Božić u Kopnenoj zoni bezbednosti: Zbog toga je moje srce puno, veoma sam privilegovan i počastvovan…

Ministar Vučević na Božić u Kopnenoj zoni bezbednosti: Zbog toga je moje srce puno, veoma sam privilegovan i počastvovan…

Kurir 07.01.2024
Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević, na današnji praznik – Božić, obišao je pripadnike Vojske Srbije u bazi „Medevce“ u Kopnenoj zoni bezbednosti. Čestitajući najradosniji hrišćanski praznik pripadnicima Vojske Srbije… »
Vučević na Božić obišao vojnike u Kopnenoj zoni bezbednosti: "Oni bez obzira na dan ili datum, izvršavaju svoje zadatke"

Vučević na Božić obišao vojnike u Kopnenoj zoni bezbednosti: "Oni bez obzira na dan ili datum, izvršavaju svoje zadatke"

Euronews 07.01.2024
Ministar odbrane Miloš Vučević obišao je danas pripadnike Vojske Srbije u bazi "Medevce" u Kopnenoj zoni bezbednosti i tom prilikom im poručio da oni, bez obzira koji je dan ili datum, izvršavaju svoje zadatke, čuvaju teritoriju Republike Srbije i… »

Vesti dana »