Povezane vesti

Pevačici iz Hrvatske zabranili nastup zbog harmonike i zvezda Granda Nastao haos zbog direktorke, muzičarka: "Idem u Srbiju"

Pevačici iz Hrvatske zabranili nastup zbog harmonike i zvezda Granda Nastao haos zbog direktorke, muzičarka: "Idem u Srbiju"

Kurir 08.01.2024
Mlada pevačica iz Hrvatske, koju je naša javnost upoznala takmičenjem u Zvezdama Granda, Stela Rade, oglasila se u nedelju na svojim društvenim mrežam. Naime, Stela je trebalo da nastupa u sklopu Adventa u Svetom Ivanu Zelini, ali nastup je otkazan… »
(Video): Zvezdi Granda isključili struju u Hrvatskoj pola sata pred koncert! Otkazali nastup, evo šta se tačno dogodilo

(Video): Zvezdi Granda isključili struju u Hrvatskoj pola sata pred koncert! Otkazali nastup, evo šta se tačno dogodilo

Blic 08.01.2024
Pevačica i učesnica "Zvezda Granda", Stela Rade, trebalo je da nastupi u Svetom Ivanu Zelini u okviru tamošnjeg Adventa, ali je njen nastup otkazan pola sata pre nego što je trebalo da izađe na scenu. "Moj nastup u Svetom Ivanu Zelini otkazali su… »
Napustila grand, u Hrvatskoj joj isključili struju jer svira harmoniku: Oglasila se pevačica - Mislili da sam turbo folk

Napustila grand, u Hrvatskoj joj isključili struju jer svira harmoniku: Oglasila se pevačica - Mislili da sam turbo folk

Mondo 08.01.2024
Pevačica Stela Rade se oglasila na mrežama nakon što joj je otkazan nastup pola sata pre početka. Pevačica Stela Rade se oglasila na mrežama nakon što joj je otkazan nastup pola sata pre početka Nekadašnja učesnica muzičkog takmičenja Zvezde… »
Bivšoj zvezdi Granda u Hrvatskoj isključili struju jer misle da je turbo folk! Steli pola sat pre nastupa zabranili koncert…

Bivšoj zvezdi Granda u Hrvatskoj isključili struju jer misle da je turbo folk! Steli pola sat pre nastupa zabranili koncert…

Kurir 08.01.2024
Nekadašnja učesnica muzičkog takmičenja Zvezde Granda i harmonikašica Stela Rade trebalo je da nastupi u Svetom Ivanu Zelini, ali joj je nastup otkazan pola sata pre nego što je treblo da izađe na binu. "Moj nastup u Svetom Ivanu Zelini otkazan je… »

Vesti dana »