Povezane vesti

''Preoraćemo dinamitom ceo Stradun, a tebe obesiti'': Žestoke pretnje gradonačelniku Dubrovnika

''Preoraćemo dinamitom ceo Stradun, a tebe obesiti'': Žestoke pretnje gradonačelniku Dubrovnika

Pravda 08.01.2024
Gradonačelnik Dubrovnika Mate Franković navodno je dobio anonimne pretnje smrću zbog toga što je za doček Nove godine na Stradunu kao glavnu zvezdu pozvao Zdravka Čolića. Kako prenosi hrvatski portal Indeks, potpisnik pisma je "hrvatski branitelji… »
Gradonačelnik Dubrovnika dobio pretnje smrću zbog Čolinog nastupa na Stradunu za Novu godinu

Gradonačelnik Dubrovnika dobio pretnje smrću zbog Čolinog nastupa na Stradunu za Novu godinu

RTV 08.01.2024
DUBROVNIK - Gradonačelnik Dubrovnika Mate Franković navodno je dobio anonimne pretnje smrću zbog toga što je za doček Nove godine na Stradunu kao glavnu zvezdu pozvao Zdravka Čolića. Kako prenosi hrvatski portal Index, potpisnik pisma je "hrvatski… »
Gradonačelniku Dubrovnika stigle brutalne pretnje zbog nastupa Zdravka Čolića

Gradonačelniku Dubrovnika stigle brutalne pretnje zbog nastupa Zdravka Čolića

Sputnik 08.01.2024
Gradonačelnik Dubrovnika, Mato Franković, objavio je na društvenim mrežama fotografiju pretećeg pismo punog uvreda koje je dobio zbog nastupa Zdravka Čolića na Trgu, za Novu godinu. Kako se navodi, pismo su poslali hrvatski branitelji Tigrovi i… »
Gradonačelnik Dubrovnika dobio anonimnu pretnju smrću zbog nastupa Zdravka Čolića

Gradonačelnik Dubrovnika dobio anonimnu pretnju smrću zbog nastupa Zdravka Čolića

N1 Info 08.01.2024
Gradonačelnik Dubrovnika Mato Franković, iz Hrvatske demokratske zajednice, objavio je danas da je dobio anonimnu pretnju smrću zbog nastupa Zdravka Čolića na dočeku Nove godine. „Druže Frankoviću, kad smo mi branili Dubrovnik od četnika i… »
Gradonačelniku Dubrovnika pretnja zbog nastupa Zdravka Čolića: "Dinamitom preorati ceo Stradun"

Gradonačelniku Dubrovnika pretnja zbog nastupa Zdravka Čolića: "Dinamitom preorati ceo Stradun"

Radio 021 08.01.2024
Gradonačelnik Dubrovnika Mato Franković, iz Hrvatske demokratske zajednice, objavio je da je dobio anonimnu pretnju smrću zbog nastupa Zdravka Čolića na dočeku Nove godine. "Druže Frankoviću, kad smo mi branili Dubrovnik od četnika i srbadije… »
Gradonačelniku Dubrovnika anomnimna pretnja zbog nastupa Zdravka Čolića

Gradonačelniku Dubrovnika anomnimna pretnja zbog nastupa Zdravka Čolića

Novi magazin 08.01.2024
Gradonačelnik Dubrovnika Mato Franković, iz Hrvatske demokratske zajednice, objavio je danas da je dobio anonimnu pretnju smrću zbog nastupa Zdravka Čolića na dočeku Nove godine. "Druže Frankoviću, kad smo mi branili Dubrovnik od četnika i… »
Gradonačelniku Dubrovnika anonimna pretnja zbog nastupa Zdravka Čolića

Gradonačelniku Dubrovnika anonimna pretnja zbog nastupa Zdravka Čolića

Danas 08.01.2024
Gradonačelnik Dubrovnika Mato Franković, iz Hrvatske demokratske zajednice, objavio je danas da je dobio anonimnu pretnju smrću zbog nastupa Zdravka Čolića na dočeku Nove godine. „Druže Frankoviću, kad smo mi branili Dubrovnik od četnika i… »

Vesti dana »