Povezane vesti

Teodora Džehverović izašla iz bolnice: Majka pevačice otkrila detalje drame - "Život nam se okrenuo za 10 minuta"

Teodora Džehverović izašla iz bolnice: Majka pevačice otkrila detalje drame - "Život nam se okrenuo za 10 minuta"

Mondo 08.01.2024
Majka Teodore Džehverović otkrila i kako se pevačica sada oseća. Majka Teodore Džehverović otkrila i kako se pevačica sada oseća Pevačica Teodora Džehverović hitno je operisana pre dva dana u jednoj bolnici u Beogradu. Ona je na društvenim… »
Operisana Teodora Džehverović: Pevačica se oglasila iz bolnice – „Osetila sam strašne bolove u stomaku“

Operisana Teodora Džehverović: Pevačica se oglasila iz bolnice – „Osetila sam strašne bolove u stomaku“

Nova 08.01.2024
Pevačica Teodora Džehverović operisana je pre dva dana. Teodora Džehverović već nekoliko meseci suočava se sa zdravstvenim problemima zbog kojih je operisana na Badnje veče. Pevačica se nakon operacije oglasila iz bolnice. Naime, ona je objavila… »
"Život nam se okrenuo Za 10 minuta": Majka Teodore Džehverović o stanju ćerke: "Nismo znali šta nas je snašlo"

"Život nam se okrenuo Za 10 minuta": Majka Teodore Džehverović o stanju ćerke: "Nismo znali šta nas je snašlo"

Blic 08.01.2024
Pevačica Teodora Džehverović operisana je na Badnje veče u Beogradu. Kako je otkrila, godina joj je počela loše jer je zbog pucanja ciste morala na hitnu intervenciju. Dragi moji, za mene su iskušenja od prvog dana ove godine. Taman što je počelo… »
"Život nam se okrenuo Za 10 minuta" Oglasila se majka Teodore Džehverović nakon operacije "Nismo znali šta nas je snašlo"

"Život nam se okrenuo Za 10 minuta" Oglasila se majka Teodore Džehverović nakon operacije "Nismo znali šta nas je snašlo"

Kurir 08.01.2024
Teodora Džehverović operisana je na Badnje veče u Beogradu. Kako je otkrila, godina joj je počela loše jer je zbog pucanja ciste morala na hitnu intervenciju. - Dragi moji, za mene su iskušenja od prvog dana ove godine. Taman što je počelo da i… »
Operisana Teodora Džehverović: Pevačica se oglasila iz bolničkog kreveta

Operisana Teodora Džehverović: Pevačica se oglasila iz bolničkog kreveta

Večernje novosti 08.01.2024
PEVAČICA Teodora Džehverović operisana je na Badnje veče, a sada se oglasila iz bolnice. Foto: Instagram Teodora je, naime, objavila sliku iz bolničkog kreveta i obavestila svoje pratioce da joj ova godina nije počela baš najbolje, jer je operisana… »
Operisana Teodora Džehverović: Pevačica se oglasila iz bolničkog kreveta: "Pukla mi je cista, osetila sam bolove u stomaku"

Operisana Teodora Džehverović: Pevačica se oglasila iz bolničkog kreveta: "Pukla mi je cista, osetila sam bolove u stomaku"

Blic 08.01.2024
Pevačica Teodora Džehverović operisana je na Badnje veče, a sada se oglasila iz bolnice. Teodora je, naime, objavila sliku iz bolničkog kreveta i obavestila svoje pratioce da joj ova godina nije počela baš najbolje, jer je operisana na Badnje… »
Operisana Teodora Džehverović na Badnje veće Oglasila se iz bolničkog kreveta: Osetila sam bolove u stomaku! Evo kako se…

Operisana Teodora Džehverović na Badnje veće Oglasila se iz bolničkog kreveta: Osetila sam bolove u stomaku! Evo kako se…

Kurir 08.01.2024
Pevačica Teodora Džehverović operisana je na Badnje veče, a sada se oglasila iz bolnice. Teodora je, naime, objavila sliku iz bolničkog kreveta i obavestila svoje pratioce da joj ova godina nije počela baš najbolje, jer je operisana na Badnje… »
Operisana Teodora Džehverović: Osetila bolove u stomaku, završila u bolnici - pukla joj cista, stanje se naglo pogoršalo

Operisana Teodora Džehverović: Osetila bolove u stomaku, završila u bolnici - pukla joj cista, stanje se naglo pogoršalo

Mondo 08.01.2024
Pevačica se oglasila iz bolničkog kreveta: "Pukla mi je cista, osetila sam bolove u stomaku" Pevačica se oglasila iz bolničkog kreveta: "Pukla mi je cista, osetila sam bolove u stomaku" Pevačica Teodora Džehverović operisana je na Badnje veče, a… »

Vesti dana »