Povezane vesti
Amerikanci upozorili Netanjahua: Izrael ne može da dobije rat sa Hezbolahom
Politika 08.01.2024
Sukob punih razmera između Izraela i Libana nadmašio bi krvoproliće u ratu između Izraela i Libana 2006. Tajna procena Odbrambene obaveštajne agencije (DIA) u Vašingtonu pokazala je da bi izraelskim snagama bilo „teško da uspeju“ u ratu na dva fronta… »
"Vašington post" otkrio tajne procene obaveštajaca SAD: Izrael ne bi pobedio u ratu s Hezbolahom
Pravda 08.01.2024
Više američkih zvaničnika izjavilo je za "Vašington post" da se plaše da bi izraelski premijer Benjamin Netanijahu mogao napasti Hezbolah kako bi spasio svoju političku karijeru. Američka Odbrambena obaveštajna agencija (DIA) zaključila je u tajnoj… »
Vesti dana »

Srbija u crvenom: Tabela pokazuje gde je danas najveći rizik od šumskih požara i u kom gradu će biti ubedljivo najvrelije
Nova pre 12 minutajoš 16 povezanih

Evropa se utrkuje sa Trampom: Ovako bi oni da se rat završi; "Ne možete bez Kijeva"
B92 pre 2 minutajoš 19 povezanih

AMSS: Saobraćaj danas pojačanog intenziteta ka Mađarskoj i Hrvatskoj
Danas pre 7 minutajoš 5 povezanih

Ričard Grenel: Ideja o priznanju Kosova je smešna, Tramp će se u to pitanje uključiti korak po korak
Radio 021 pre 1 satjoš 4 povezane