Povezane vesti

Džejlin Smit se uverio u sve što su mu pričali o Željku! Pohvalio i Zvezdu...

Džejlin Smit se uverio u sve što su mu pričali o Željku! Pohvalio i Zvezdu...

Sportske.net 08.01.2024
Najnovije pojačanje Partizana je Džejlin Smit, koji je na kraju 2023. godine stuigao iz Virtusa među crno-bele i do sada je već upisao četiri nastupa u dresu Partizana. Problem je što je ritam utakmica ''paklen'' i što nema vremena za treninge, o… »
Smit: U Partizan sam došao zbog Obradovića

Smit: U Partizan sam došao zbog Obradovića

Sportski žurnal 08.01.2024
Bek crno-belih govorio i o derbiju i izjavio da priliku za revanš imaju već krajem januara. Džejlin Smit izjavio je za Sportske novosti da je u Partizan došao zbog navijača, kluba i trenera Željka Obradovića. Smit je krajem prošle godine napustio… »
Hrvatski reprezentativac o dolasku u Partizan: Obradović je odličan, košarka je prvi sport u Srbiji

Hrvatski reprezentativac o dolasku u Partizan: Obradović je odličan, košarka je prvi sport u Srbiji

Večernje novosti 08.01.2024
HRVATSKI košarkaški reprezentativac Džejlin Smit izjavio je da je u Partizan došao zbog navijača, kluba i trenera "crno-belih" Željka Obradovića. FOTO: M. Vukadinović Smit je krajem prošle godine napustio Virtus iz Bolonje, a odlučio je da… »
Smit: U Partizanu zbog Obradovića, san su mi OI sa Hrvatskom

Smit: U Partizanu zbog Obradovića, san su mi OI sa Hrvatskom

Sport klub 08.01.2024
Hrvatski košarkaški reprezentativac Džejlin Smit izjavio je da je u Partizan došao zbog navijača, kluba i trenera "crno-belih" Željka Obradovića. Sponzor specijala Evrolige u sezoni 2023/24 – MaxBet. Smit je krajem prošle godine napustio Virtus… »

Vesti dana »