Povezane vesti

"Stigao sam u dvorište očeve kuće Posle odličnih sastanaka" Predsednik Vučić u Jajincima: Božić je uvek najradosniji…

"Stigao sam u dvorište očeve kuće Posle odličnih sastanaka" Predsednik Vučić u Jajincima: Božić je uvek najradosniji…

Kurir 08.01.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić objavio je novi post na Instagramu. - Posle odličnih sastanka sa stručnim timovima za EXPO, i važnog razgovora sa ambasadorom NR Kine Li Mingomo budućnosti srpsko kineskih odnosa stigao sam u dvorište… »
Vučić u dvorištu očeve kuće

Vučić u dvorištu očeve kuće

Politika 08.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram nalogu. - Posle odličnih sastanka sa stručnim timovima za EKSPO, i važnog razgovora sa ambasadorom NR Kine Li Mingomo budućnosti srpsko kineskih odnosa stigao sam u dvorište očeve… »
Vučić: Odlični sastanci sa stručnim timovima za EXPO, važan razgovor sa Li Mingom

Vučić: Odlični sastanci sa stručnim timovima za EXPO, važan razgovor sa Li Mingom

RTV 08.01.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je obavio odlične razgovore sa stručnim timovima za EXPO 2027, kao i, kako je istakao, važan razgovor sa ambasadorom Kine Li Mingom. Vučić je uz fotografiju iz dvorišta porodične… »
Vučićeva poruka iz kuće u Jajincima

Vučićeva poruka iz kuće u Jajincima

Danas 08.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da je danas imao odlične sastanke sa stručnim timovima za specijalizovanu izložbu Ekspo (EXPO) i važne razgovore sa ambasadorom Kine Li Mingom o budućnosti srpsko kineskih odnosa. Vučić je na… »
Vučić: Odlični sastanci sa stručnim timovima za EXPO, važan razgovor sa Li Mingom

Vučić: Odlični sastanci sa stručnim timovima za EXPO, važan razgovor sa Li Mingom

Euronews 08.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je obavio odlične razgovore sa stručnim timovima za EXPO 2027, kao i, kako je istakao, važan razgovor sa ambasadorom Kine Li Mingom. Vučić je uz fotografiju iz dvorišta porodične kuće u… »
"Priroda je najlepša kad pada sneg": Ovde Vučić provodi drugi dan Božića (foto)

"Priroda je najlepša kad pada sneg": Ovde Vučić provodi drugi dan Božića (foto)

Blic 08.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podelio je na svom Instagram nalogu kako provodi drugi dan Božića. - Posle odličnih sastanka sa stručnim timovima za #EKSPO, i važnog razgovora sa ambasadorom NR Kine Li Mingomo o budućnosti srpsko kineskih… »
Vučić stigao u svoju porodičnu kuću: Božić je uvek najradosniji dan

Vučić stigao u svoju porodičnu kuću: Božić je uvek najradosniji dan

Telegraf 08.01.2024
Predsednik je dodao da je priroda uvek najlepša kada pada sneg. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram nalogu i naveo da je stigao u svoju porodičnu kuću u Jajinicima za Božić. - Posle odličnih sastanka sa stručnim… »

Vesti dana »