Povezane vesti
Terorizam i religija: Kakve je gubitke Islamska država pretrpela u 2023. godini
Južne vesti 08.01.2024
Getty Images Na vrhuncu moći Islamska država kontrolisala je veći deo teritorije Sirije i Iraka Aktivnosti Islamske grupe opale su za više od polovine u poređenju sa prošlom godinom, a gubitke je pretrpelo i vođstvo grupe. Egipatski ogranak grupe utihnuo… »
Terorizam i religija: Kakve je gubitke Islamska država pretrpela u 2023. godini
BBC News 08.01.2024
Islamska država (IS) je nekada pod kontrolom držala ogromne delove teritorije od severoistočne Sirije, do severnog Iraka, pokazuje znake značajnog opadanja broja napada. Aktivnosti Islamske grupe opale su za više od polovine u poređenju sa prošlom… »
Terorizam i religija: Kakve je gubitke Islamska država pretrpela u 2023. godini
Radio 021 08.01.2024
Islamska država (IS) je nekada pod kontrolom držala ogromne delove teritorije od severoistočne Sirije, do severnog Iraka, pokazuje znake značajnog opadanja broja napada. Getty Images Na vrhuncu moći Islamska država kontrolisala je veći deo teritorije… »
Vesti dana »

RHMZ upozorava na visoke temperature u Srbiji do 17. avgusta – i do 40 stepeni
RTV Novi Pazar pre 44 minutajoš 33 povezane

Medvedev: Kijev angažuje narko-kartele, a evropski političari koče američke napore oko Ukrajine
Politika pre 14 minutajoš 34 povezane

Pred susret Trampa i Putina, Evropa traži da Ukrajina bude deo pregovora
BBC News pre 1 satjoš 27 povezanih

(VIDEO) Stotine nepoznatih mladića okupilo se na Limanu, nadgledao ih lično Miloš Vučević, došlo i do tuče
Danas pre 45 minutajoš 17 povezanih

Stević: Saobraćaj pojačan, čekanje na granici od sat vremena, Guča hermetički zatvorena
RTV pre 29 minutajoš 12 povezanih