Povezane vesti

Opozicionarka Tepić pozvala EU da dešavanja u Srbiji 'nazove pravim rečima'

Opozicionarka Tepić pozvala EU da dešavanja u Srbiji 'nazove pravim rečima'

Slobodna Evropa 09.01.2024
Tvrdnje da Zapad stoji iza građanskih protesta u Beogradu lansira vlast u Srbiji, izjavila je potpredsednica opozicione Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić, te pozvala Brisel da počne da dešavanja u Srbiji "naziva pravim rečima". Portparol… »
Marinika Tepić pisala Stanu: Nazivajte pravim rečima ono što mi živimo u Srbiji

Marinika Tepić pisala Stanu: Nazivajte pravim rečima ono što mi živimo u Srbiji

Radio 021 09.01.2024
Tvrdnje da se Zapad meša u izborni proces u Srbiji i stoji iza protesta opozicije u Beogradu ne lansira Rusija, nego Aleksandar Vučić, navela potpredsednica SSP-a Marinika Tepić. Potpredsednika Stranke slobode i pravde u otvorenom pismu portparolu… »
Tepić poručila Stanu da počne stvari da naziva pravim imenom

Tepić poručila Stanu da počne stvari da naziva pravim imenom

Insajder 09.01.2024
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić poručila je portparolu EU Peteru Stanu da iza izjava "da se Zapad meša u izborni proces u Srbiji i da stoji iza protesta opozicije u Beogradu", ne stoji Rusija, kako je on to juče rekao… »
„Počnite pravim rečima da nazivate ono što mi ovde živimo“: Marinika Tepić uputila Stanu otvoreno pismo

„Počnite pravim rečima da nazivate ono što mi ovde živimo“: Marinika Tepić uputila Stanu otvoreno pismo

Nova 09.01.2024
Tvrdnje da se Zapad meša u izborni proces u Srbiji i stoji iza protesta opozicije u Beogradu ne lansira Rusija, nego Aleksandar Vučić i Srpska napredna stranka kroz izjave svojih funkcionera i medija koje u potpunosti kontroliše i uređuje, navela je… »
Marinika Tepić napisala otvoreno pismo portparolu EK Peteru Stanu

Marinika Tepić napisala otvoreno pismo portparolu EK Peteru Stanu

Danas 09.01.2024
Marinika Tepić, potpredsednica Stranke slobode i pravde uputila je otvoreno pismo portparolu Evropske komisije Peteru Stanu. Ona navodi da tvrdnje da se Zapad meša u izborni proces u Srbiji i stoji iza protesta opozicije u Beogradu ne lansira Rusija… »
Tepić poručila Stanu da počne stvari da naziva pravim imenom

Tepić poručila Stanu da počne stvari da naziva pravim imenom

Beta 09.01.2024
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić poručila je portparolu EU Peteru Stanu da iza izjava "da se Zapad meša u izborni proces u Srbiji i da stoji iza protesta opozicije u Beogradu", ne stoji Rusija, kako je on to juče rekao… »
Marinika Tepić pisala Stanu: Počnite pravim rečima da nazivate ono što mi ovde živimo

Marinika Tepić pisala Stanu: Počnite pravim rečima da nazivate ono što mi ovde živimo

Novi magazin 09.01.2024
Tvrdnje da se Zapad meša u izborni proces u Srbiji i stoji iza protesta opozicije u Beogradu ne lansira Rusija, nego Aleksandar Vučić i Srpska napredna stranka kroz izjave svojih funkcionera i medija koje u potpunosti kontroliše i uređuje, navela je… »
Marinika Tepić pisala Stanu: Počnite pravim rečima da nazivate ono što mi ovde živimo

Marinika Tepić pisala Stanu: Počnite pravim rečima da nazivate ono što mi ovde živimo

N1 Info 09.01.2024
Tvrdnje da se Zapad meša u izborni proces u Srbiji i stoji iza protesta opozicije u Beogradu ne lansira Rusija, nego Aleksandar Vučić i Srpska napredna stranka kroz izjave svojih funkcionera i medija koje u potpunosti kontroliše i uređuje, navela je… »

Vesti dana »