Povezane vesti

Anastasiju sam dva puta ostavila: Ceca prvi put o problemima sa ćerkom - To je njena mana

Anastasiju sam dva puta ostavila: Ceca prvi put o problemima sa ćerkom - To je njena mana

Story 09.01.2024
Ceca Ražnatović dozirano priča o privatnom životu, a o odnosima unutar porodice posebno. Ceca o svađi sa Anastasijom govori prvi put i otkriva koju manu ima njena ćerka. - Ja sam jedine svađe sa mojom ćerkom imala oko kašnjenja. To me toliko… »
Dva puta sam je ostavila! Ceca iskreno o svađama sa Anastasijom, pevačicu jedno izluđuje - "Danas mi se podsmeva!"

Dva puta sam je ostavila! Ceca iskreno o svađama sa Anastasijom, pevačicu jedno izluđuje - "Danas mi se podsmeva!"

Mondo 09.01.2024
Svetlana Ceca Ražnatović otkrila je oko čega najčešće ima nesuglasice sa ćerkom Anastasijom. Svetlana Ceca Ražnatović otkrila je oko čega najčešće ima nesuglasice sa ćerkom Anastasijom. Svetlana Ceca Ražnatović i njena deca Anastasija i… »
(Video) "svađamo se oko toga": Ceca o nesuglasicama sa ćerkom Anastasijom u emisiji uživo: "To me izluđuje, a ona mi se…

(Video) "svađamo se oko toga": Ceca o nesuglasicama sa ćerkom Anastasijom u emisiji uživo: "To me izluđuje, a ona mi se…

Blic 08.01.2024
Najveća balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović u emisiji "Jutro na Blicu" koja se emituje samo na Blic televiziji, otkrila je kakve nesuglasice ima sa ćerkom Anastasijom. Naime, Cecin najveći ponos su njena deca Veljko i Anastasija, međutim… »

Vesti dana »