Povezane vesti

"Vikala je da želi da napravi gulaš od mene": Jezivo svedočenje dede iz Srbije koji je ubio ženu svog unuka u Švajcarskoj…

"Vikala je da želi da napravi gulaš od mene": Jezivo svedočenje dede iz Srbije koji je ubio ženu svog unuka u Švajcarskoj…

Blic 09.01.2024
Dedi (79) iz Srbije sudi se na sudu u Švajcarskoj zbog optužbi za ubistvo Ksenije K. (32, ime promenjeno), supruge njegovog unuka. On je optužen da je žrtvu upucao šest puta 2021. godine u stanu u Vinterturu u kantonu Cirih. Sudija je na suđenju u… »
"Vikala je da želi da napravi gulaš od mene": Šok svedočenje dede iz Srbije koji je u snaju ispalio 6 metaka, insistirao na…

"Vikala je da želi da napravi gulaš od mene": Šok svedočenje dede iz Srbije koji je u snaju ispalio 6 metaka, insistirao na…

Kurir 09.01.2024
Dedi (79) iz Srbije sudi se na sudu u Švajcarskoj zbog optužbi za ubistvo snaje (32), supruge njegovog unuka. On je optužen da je žrtvu upucao šest puta 2021. godine u stanu u Vinterturu u kantonu Cirih. Sudija je na suđenju u utorak rekao da je… »
"Vikala je da želi da napravi gulaš od mene": Šta je deda iz Srbije rekao na suđenju za ubistvo snajke

"Vikala je da želi da napravi gulaš od mene": Šta je deda iz Srbije rekao na suđenju za ubistvo snajke

Telegraf 09.01.2024
Sudija je na suđenju u utorak rekao da je osumnjičeni ispalio šest hitaca u žrtvu - tri u glavu i tri u gornji deo tela. Dedi (79) iz Srbije sudi se na sudu u Švajcarskoj zbog optužbi za ubistvo Ksenije K. (32, ime promenjeno), supruge njegovog… »
Deda iz Srbije ubio snaju, ispalio 6 hitaca u nju za stolom: Unuk očajan - ovo je okidač jezivog zločina u Švajcarskoj

Deda iz Srbije ubio snaju, ispalio 6 hitaca u nju za stolom: Unuk očajan - ovo je okidač jezivog zločina u Švajcarskoj

Mondo 09.01.2024
Deda (79) iz Srbije, ubio je suprugu svog unuka, jer je podnela zahtev za razvod. Deda (79) iz Srbije, ubio je suprugu svog unuka, jer je podnela zahtev za razvod. Deda (79) iz Srbije, optužen je za ubistvo 32-ogodišnje supruge svog unuka, u… »
Deda iz Srbije ubio ženu svog unuka: Došao u Švajcarsku samo da bi vratio snaju, pa je izrešetao naočigled praunuka: Sada…

Deda iz Srbije ubio ženu svog unuka: Došao u Švajcarsku samo da bi vratio snaju, pa je izrešetao naočigled praunuka: Sada…

Blic 09.01.2024
Deda (79) iz Srbije pojaviće se u utorak na sudu zbog optužbe za ubistvo Ksenije K. (32), supruge svog unuka, u Švajcarskoj. On je optužen da je upucao i ubio Kseniju 2021. godine, nakon što je ona prethodno podnela zahtev za razvod. Kako navode u… »
Deda iz Srbije u snaju ispalio 6 metaka pred detetom od 2 godine Specijalno zbog zločina došao u Švajcarsku, ukaljala im…

Deda iz Srbije u snaju ispalio 6 metaka pred detetom od 2 godine Specijalno zbog zločina došao u Švajcarsku, ukaljala im…

Kurir 09.01.2024
Preti mu doživotna u Švajcarskoj za ubistvo žene svog unuka. Deda (79) iz Srbije pojaviće se u utorak na sudu zbog optužbe za ubistvo (32), supruge svog unuka, u Švajcarskoj. On je optužen da je upucao i ubio snaju 2021. godine, nakon što je ona… »
Deda iz Srbije ubio suprugu svog unuka u Švajcarskoj: Ispalio 6 metaka u nju, preti mu doživotna

Deda iz Srbije ubio suprugu svog unuka u Švajcarskoj: Ispalio 6 metaka u nju, preti mu doživotna

Telegraf 09.01.2024
On je optužen da je upucao i ubio suprugu svog muža 2021. godine, nakon što je ona prethodno podnela zahtev za razvod. Deda (79) iz Srbije pojaviće se u utorak na sudu zbog optužbe za ubistvo Ksenije K. (32, ime žrtve promenjeno), supruge svog… »

Vesti dana »