Povezane vesti

Zvala me žena da pita kad ću da joj vratim pare: Ćana otkrila da je zbog Internet prevare reagovao i Interpol!

Zvala me žena da pita kad ću da joj vratim pare: Ćana otkrila da je zbog Internet prevare reagovao i Interpol!

Mondo 09.01.2024
Pevačica Stanojka Mitrović Ćana pričala o profilima na društvenim mrežama. Pevačica Stanojka Mitrović Ćana pričala o profilima na društvenim mrežama Stanojka Mitrović Ćana je u svojoj karijeri doživela veliku neprijatnost zbog koje se… »
"Uzimali su novac u moje ime": Zbog Ćaninog slučaja se uključio i Interpol: Evo šta se tačno dogodilo

"Uzimali su novac u moje ime": Zbog Ćaninog slučaja se uključio i Interpol: Evo šta se tačno dogodilo

Blic 09.01.2024
Pevačica Ćana je u svojoj karijeri doživela veliku neprijatnost zbog koje se interpol uključio u istagu. „Na društvenimi mrežama ljudi otvaraju profile na moje ime i dopisuju se sa ljudima, a to nema veze sa mnom. Jedan gospodin se pojavio i… »
Ćana o slučaju zbog kog se interpol uključio u istragu: Žena me pozvala i pitala - kad ćete mi vratiti pare koje sam vam…

Ćana o slučaju zbog kog se interpol uključio u istragu: Žena me pozvala i pitala - kad ćete mi vratiti pare koje sam vam…

Kurir 09.01.2024
Stanojka Mitrović Ćana je u svojoj karijeri doživela veliku neprijatnost zbog koje se interpol uključio u istagu. Ona je u emisiji „Ispovest“ ispričala da je bila žrtva internet prevare, a evo šta se tačno desilo. - Na društvenimi mrežama… »

Vesti dana »