Povezane vesti

Bivši igrač Partizana u Voždovcu: "Zmajevi" pojačali vezni red nekada velikom nadom crno-belih

Bivši igrač Partizana u Voždovcu: "Zmajevi" pojačali vezni red nekada velikom nadom crno-belih

Večernje novosti 09.01.2024
TREBALO je Lazar Pavlović da bude velika uzdanica Partizana. Ipak, nije se snašao u crno-belom pa je sada pronašao novi angažman i igraće u Superligi Srbije. FOTO: M. Vukadinović Ovaj 22-godišnjak je pojačao Voždovac sa kojim je potpisao ugovor… »
Vezista od koga se puno očekivalo u Humskoj potpisao za Voždovac

Vezista od koga se puno očekivalo u Humskoj potpisao za Voždovac

Sportski žurnal 09.01.2024
Lazar Pavlović potpisao trogodišnji ugovor sa Zmajevima. Srpski vezista Lazar Pavlović (23) potpisao je trogodišnji ugovor sa Voždovcem, saopštio je danas beogradski klub. Fudbalski klub Voždovac počeo je pripreme za nastavak sezone, a u klub je… »
Lazar Pavlović pojačao Voždovac

Lazar Pavlović pojačao Voždovac

Sport klub 09.01.2024
Lazar Pavlović (23) novi je igrač Voždovca, preneo je beogradski klub. Pavlović je sa Voždovcem potpisao trogodišnji ugovor. „Zahvalan sam Voždovcu što su mi dali piliku da budem deo ovo tima, počastvovan sam što sam ovde. Pratio sam Voždovac… »
Bivši fudbaler Partizana prvo pojačanje Voždovca

Bivši fudbaler Partizana prvo pojačanje Voždovca

Sportske.net 09.01.2024
Prvo pojačanje za drugi deo sezone za Voždovac jeste nekadašnji fudbaler Partizana, Lazar Pavlović. Ovaj ofanzivni vezni fudbaler je prethodni deo sezone proveo u ekipi AEL-a iz Larnake. “Lazar je igrač koji svojim profilom odgovara našem načinu… »
"Desetka" Partizana oblači crveno-beli dres: Savo mu dao šansu, sad dolazi po trofeje i Evropu!

"Desetka" Partizana oblači crveno-beli dres: Savo mu dao šansu, sad dolazi po trofeje i Evropu!

Mondo 09.01.2024
Lazar Pavlović će nakon Partizana, Kipra i Radničkog poneti dres Voždovca! Lazar Pavlović će nakon Partizana, Kipra i Radničkog poneti dres Voždovca! Počeo je u Partizanu i tu je odmah od Save Miloševića dobio broj deset i šansu da igra, a… »

Vesti dana »