Povezane vesti

Ranjeni muškarac ima više povreda: Oglasila se policija o pokušaju ubistva kod Banjaluke

Ranjeni muškarac ima više povreda: Oglasila se policija o pokušaju ubistva kod Banjaluke

Blic 09.01.2024
Stefan Glavić uhapšen je u noći između ponedjeljka i utorka zbog sumnje da je pokušao ubiti jednu osobu. Ovo su saopštili iz PU Banjaluka, navodeći inicijale osumnjičenog, piše Srpskainfo. Podsjetimo, Srpskainfo je ranije objavila da je Glavić… »
Srpskainfo donosi detalje pokušaja ubistva kod Banjaluke: Otkrivamo ko je mladić koji je pucao na komšiju, pa se sam…

Srpskainfo donosi detalje pokušaja ubistva kod Banjaluke: Otkrivamo ko je mladić koji je pucao na komšiju, pa se sam…

Blic 09.01.2024
Stefana Glavić (27) iz Banjaluke uhapšen je zbog sumnje da je pokušao ubiti komšiju Dejana V., saznaje Srpskainfo. Pokušaj ubistva se desio u Ljubačevu kod Banjaluke. Izvor Srpskainfo pojašnjava da je Glavić sam pozvao policiju i prijavio da je… »
Stefan pucao na komšiju, pa se sam prijavio policiji: Drama u blizini Banjaluke: Ranjeni muškarac se bori za život

Stefan pucao na komšiju, pa se sam prijavio policiji: Drama u blizini Banjaluke: Ranjeni muškarac se bori za život

Blic 09.01.2024
Banjalučka policija uhapsila je Stefana G. osumnjičenog da je pucao na komšiju u zaseoku Javorani kod Ljubačeva. Prema saznanjima, u 01.10 PU Banjaluka je obaveštena od strane radnice Službe hitne medicinske pomoći, da su zaprimili prijavu da je u… »

Vesti dana »