Povezane vesti

Prvo oglašavanje Miloša Bikovića nakon što je postao tata: Podelio emotivnu fotografiju FOTO

Prvo oglašavanje Miloša Bikovića nakon što je postao tata: Podelio emotivnu fotografiju FOTO

Nova 09.01.2024
Glumac Miloš Biković postao je otac dečaka, a samo par sati nakon što se njegova supruga Ivana porodila, Biković je objavio fotografiju na Instagramu. Miloš je podelio sliku na kojoj su nacrtani, mama, tata i dete. A post shared by Miloš Biković… »
45.000 Lajkova za sat vremena: Glumci čestitali Bikoviću rođenje sina - oglasila se i "Dara" iz hit filma!

45.000 Lajkova za sat vremena: Glumci čestitali Bikoviću rođenje sina - oglasila se i "Dara" iz hit filma!

Mondo 09.01.2024
Kolege Miloša Bikovića ostavljaju emotikone srca i poruke na Instagramu. Kolege Miloša Bikovića ostavljaju emotikone srca i poruke na Instagramu Miloš Biković i Ivana Malić postali su danas roditelji. Verenica srpskog glumca porodila se danas u… »
Biković pre rođenja deteta dao ekskluzivni intervju za Nova.rs: Reči koje je imao o supruzi Ivani i očinstvu će vas duboko…

Biković pre rođenja deteta dao ekskluzivni intervju za Nova.rs: Reči koje je imao o supruzi Ivani i očinstvu će vas duboko…

Nova 09.01.2024
Miloš Biković zvanično je postao otac, ekskluzivno saznaje Nova.rs. Samo nedelju dana pre rođenja deteta, glumac je dao ekskluzivni intervju za "PopTok", emisiju koja se emituje na portalu Nova.rs, te je pričao o očinstvu, roditeljstvu, ali i o… »
"Ivana je moje sidro": Miloš Biković je sa lepom pravnicom dobio sina, a evo gde će porodica živeti: "Oni su kontrateža…

"Ivana je moje sidro": Miloš Biković je sa lepom pravnicom dobio sina, a evo gde će porodica živeti: "Oni su kontrateža…

Blic 09.01.2024
Verenica Miloša Bikovića porodila se i na svet donela sina. Miloš Biković o svojoj izabranici Ivani retko priča, mada je jednom prilikom rekao da je ona njegovo sidro. - Pročitao sam da niko nikada nije zažalio zbog novog života, samo što nisi… »

Vesti dana »