Povezane vesti

Dodik objavio mogućnost saradnje sa Zavetnicima

Dodik objavio mogućnost saradnje sa Zavetnicima

Sputnik 10.01.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik objavio je da je razgovarao u Banjaluci sa predsednicom vanparlamentarne Srpske stranke Zavetnici Milicom Đurđević Stamenkovski o mogućnostima saradnje njihovih političkih partija. Posle ceremonije… »
Dodik: Razgovarao sam s Milicom Đurđević Stamenkovski o saradnji naših partija

Dodik: Razgovarao sam s Milicom Đurđević Stamenkovski o saradnji naših partija

Nedeljnik 10.01.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik objavio je u utorak uveče da je u Banjaluci razgovarao sa predsednicom Srpske stranke Zavetnici Milicom Đurđević Stamenkovski o mogućnostima saradnje njihovih političkih partija. Posle ceremonije… »
Dodik: Razgovarao sam sa liderkom Zavetnika o saradnji naših partija

Dodik: Razgovarao sam sa liderkom Zavetnika o saradnji naših partija

Novi magazin 10.01.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik objavio je da je razgovarao u Banjaluci sa predsednicom vanparlamentarne Srpske stranke Zavetnici Milicom Đurđević Stamenkovski o mogućnostima saradnje njihovih političkih partija. Posle ceremonije… »
Dodik: Razgovarao sam sa liderkom Zavetnika o saradnji naših partija

Dodik: Razgovarao sam sa liderkom Zavetnika o saradnji naših partija

Radio sto plus 10.01.2024
Разговарао сам вечерас са Милицом Ђурђевић Стаменковски, лидерком Српске странке Заветници. Изразио сам захвалност што је са делегацијом… »
Dodik: Razgovarao sam s Milicom Đurđević Stamenkovski o saradnji naših partija

Dodik: Razgovarao sam s Milicom Đurđević Stamenkovski o saradnji naših partija

N1 Info 10.01.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik objavio je u utorak uveče da je u Banjaluci razgovarao sa predsednicom Srpske stranke Zavetnici Milicom Đurđević Stamenkovski o mogućnostima saradnje njihovih političkih partija. Posle ceremonije… »
Dodik: Razgovarao sam sa liderkom Zavetnika o saradnji naših partija

Dodik: Razgovarao sam sa liderkom Zavetnika o saradnji naših partija

Radio 021 10.01.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik objavio je da je razgovarao u Banjaluci sa predsednicom vanparlamentarne stranke Zavetnici Milicom Đurđević Stamenkovski o mogućnostima saradnje. Posle ceremonije obeležavanja Dana Republike Srpske, Dodik… »
Dodik: Razgovarao sam sa liderkom Zavetnika o saradnji naših partija

Dodik: Razgovarao sam sa liderkom Zavetnika o saradnji naših partija

Danas 10.01.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik objavio je večeras da je razgovarao u Banjaluci sa predsednicom vanparlamentarne Srpske stranke Zavetnici Milicom Đurđević Stamenkovski o mogućnostima saradnje njihovih političkih partija. Posle ceremonije… »

Vesti dana »