Povezane vesti

"Lagao me je i išao u njen stan u strahinjića bana" - Pevač varao ženu s koleginicom! Kada se saznalo nastao skandal!

"Lagao me je i išao u njen stan u strahinjića bana" - Pevač varao ženu s koleginicom! Kada se saznalo nastao skandal!

Mondo 10.01.2024
Jelena i Žika Živanović iz grupe Zana godinama su u srećnom braku, a malo kome je poznato da je njihova ljubav započela dok je on još bio u braku. Jelena i Žika Živanović iz grupe Zana godinama su u srećnom braku, a malo kome je poznato da je… »
Pevač 2 godine varao ženu s koleginicom... Kada se saznalo za aferu nastao skandal: Ti i ja nikada nećemo leći u krevet...

Pevač 2 godine varao ženu s koleginicom... Kada se saznalo za aferu nastao skandal: Ti i ja nikada nećemo leći u krevet...

Kurir 10.01.2024
Jelena i Zoran Živanović iz grupe “ Zana” godinama su u skladnom braku, a malo ko zna da je početak njihove veze pratila velika afera. Naime, Žika je pre je Jelene imao suprugu Verom, koja mu je podarila dve ćerke Tamaru i Mariju. Vera je… »
Pevač varao ženu sa koleginicom, ona sve saznala: Kada se saznalo za aferu nastao je skandal: "Dve godine me je lagao, bio je…

Pevač varao ženu sa koleginicom, ona sve saznala: Kada se saznalo za aferu nastao je skandal: "Dve godine me je lagao, bio je…

Blic 10.01.2024
Jelena i Zoran Živanović iz grupe “Zana” godinama su u skladnom braku, a malo ko zna da je početak njihove veze pratila velika afera. Naime, Žika je pre je Jelene imao suprugu Verom, koja mu je podarila dve ćerke Tamaru i Mariju. Vera je… »

Vesti dana »