Povezane vesti

"Srbija je suviše jaka da bi zlobnici mogli da je sruše" Vučić: Amerikanci su rekli pomno pratimo šta se zbiva, tako i ja!

"Srbija je suviše jaka da bi zlobnici mogli da je sruše" Vučić: Amerikanci su rekli pomno pratimo šta se zbiva, tako i ja!

Kurir 10.01.2024
Srpskoj jesam čestitao ali slavlje nisam organizovao! Srbija nikada u istoriji nije toliko pomagala Republiku Srpsku kao sad. BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Ruski dom u Beogradu. Predsednika Vučića dočekali su direktor… »
Harčenko: Ne tražimo od Srbije da se pretvori u prorusku zemlju

Harčenko: Ne tražimo od Srbije da se pretvori u prorusku zemlju

Politika 10.01.2024
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan Harčenko rekao je danas da Rusija ne traži od svojih partnerskih zemalja da se pretvore u proruske države, već da te zemlje poštuju svoje nacionalne interese, jer to pruža najbolju mogućnost za razvoj… »
Vučić u Ruskom domu u Beogradu: Odnosi Srbije i Rusije vrlo dobri, Srbija nije ničiji protektorat

Vučić u Ruskom domu u Beogradu: Odnosi Srbije i Rusije vrlo dobri, Srbija nije ničiji protektorat

Pravda 10.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dobio je danas člansku kartu biblioteke u Ruskom domu u Beogradu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Ruski dom u Beogradu, i tom prilikom dobio člansku kartu biblioteke u Ruskom domu u Beogradu… »
Vučić posetio Ruski dom u Beogradu

Vučić posetio Ruski dom u Beogradu

Politika 10.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Ruski dom u Beogradu. Predsednika Vučića dočekali su direktor Ruskog doma Jevgenij Baranov i ambasador Rusije Aleksandar Bocan Harčenko. Vučiću će u Ruskom domu biti uručena knjiga, članska… »
Vučić: Odnosi Srbije i Rusije vrlo dobri, Srbija nije ničiji protektorat

Vučić: Odnosi Srbije i Rusije vrlo dobri, Srbija nije ničiji protektorat

Politika 10.01.2024
Odnosi Srbije i Rusije su vrlo dobri, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić priliko posete Ruskom domu u Beogradu. Istakao je da je Srbija nezavisna i suverena zemlja i da nije protektorat, ni Rusije, ni Britanije, ni Amerike, ni Nemačke… »
Vučić u Ruskom domu: Razočaran sam izjavom Kamerona, nismo „proksi“ Rusije

Vučić u Ruskom domu: Razočaran sam izjavom Kamerona, nismo „proksi“ Rusije

N1 Info 10.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je razočaran izjavom britanskog ministra spoljnih poslova Dejvida Kamerona koji je nazvao Srbiju "proksijem Rusije". Dodao je da je Srbija nezavisna zemlja i nije proksi ni Rusije, ni Amerike, ni… »
Ko je Jevgenij Baranov, direktor Ruskog doma u Beogradu?

Ko je Jevgenij Baranov, direktor Ruskog doma u Beogradu?

Danas 10.01.2024
Tokom posete predsednika Srbije Aleksandra Vučića Ruskom domu u Beogradu, sem ambasadora RF Aleksandara Bocan Harčenka, u žiži pažnje medija i javnosti našao se i direktor ovog centra za kulturu i nauku Rusije u Srbiji – Jevgenij Baranov… »
Bocan-Harčenko: Ne tražimo od Srbije da se pretvori u prorusku zemlju

Bocan-Harčenko: Ne tražimo od Srbije da se pretvori u prorusku zemlju

Vesti online 10.01.2024
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko rekao je danas da Rusija ne traži od svojih partnerskih zemalja da se pretvore u proruske države, već da te zemlje poštuju svoje nacionalne interese, jer to pruža najbolju mogućnost za razvoj… »
Predsednik: Nismo ničiji protektorat; Bocan Harčenko: Ne tražimo da se Srbija pretvori u prorusku zemlju

Predsednik: Nismo ničiji protektorat; Bocan Harčenko: Ne tražimo da se Srbija pretvori u prorusku zemlju

RTV 10.01.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da su odnosi Srbije i Rusije vrlo dobri, izjavio je Vučić priliko posete Ruskom domu. Istakao je da je Srbija nezavisna i suverena zemlja i da nije protektorat, ni Rusije, ni Britanije, ni… »
"Amerikanci kažu da pomno prate sve": Vučić: I ja sve pomno pratim - svi u regionu se naoružavaju, naše je da ne…

"Amerikanci kažu da pomno prate sve": Vučić: I ja sve pomno pratim - svi u regionu se naoružavaju, naše je da ne…

Blic 10.01.2024
Predsednik Aleksandar Vučić nalazi se u poseti Ruskom domu Beogradu, dočekali su ga direktor Ruskog doma Jevgenij Baranov i ambasador Rusije Aleksandar Bocan-Harčenko. Vučiću će u Ruskom domu biti uručena knjiga, članska karta biblioteke i slika… »
"Postoji tajni tunel, ali nikada nisam ušao": Vučić potvrdio urbani mit da zgrada Predsedništva ima skriveni prolaz, evo…

"Postoji tajni tunel, ali nikada nisam ušao": Vučić potvrdio urbani mit da zgrada Predsedništva ima skriveni prolaz, evo…

Blic 10.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dobio je tokom današnje posete Ruskom domu na poklon sliku za koju je rekao da će stajati u komšiluku, u zgradi Predsedništva, koje je udaljeno tek stotinak metara vazdušnom linijom. - Biće u Predsedništvu… »
Vučić: Nismo ničiji protektorat; Bocan Harčenko: Ne tražimo da se Srbija pretvori u prorusku zemlju

Vučić: Nismo ničiji protektorat; Bocan Harčenko: Ne tražimo da se Srbija pretvori u prorusku zemlju

RTS 10.01.2024
Odnosi Srbije i Rusije su vrlo dobri, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić prilikom posete Ruskom domu u Beogradu. Ističe da se ceo svet, kao i region, ubrzano naoružava, ali da ni Srbija ne zaostaje u tome. Ruski ambasador Aleksandar Bocan… »
Harčenko sa Vučićem u poseti Ruskom domu: "Ne tražimo od Srbije da se pretvori u prorusku zemlju"

Harčenko sa Vučićem u poseti Ruskom domu: "Ne tražimo od Srbije da se pretvori u prorusku zemlju"

Blic 10.01.2024
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan Harčenko rekao je danas da Rusija ne traži od svojih partnerskih zemalja da se pretvore u proruske države, već da te zemlje poštuju svoje nacionalne interese, jer to pruža najbolju mogućnost za razvoj… »
"Mnogima smetate kad imate svoju politiku": Vučić posetio Ruski dom: Srbija nije ni ruski, ni američki, ni britanski…

"Mnogima smetate kad imate svoju politiku": Vučić posetio Ruski dom: Srbija nije ni ruski, ni američki, ni britanski…

Blic 10.01.2024
- Odnosi Srbije i Rusije su vrlo dobri - izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić prilikom posete Ruskom domu u Beogradu. Istakao je da je Srbija nezavisna i suverena zemlja i da nije protektorat, ni Rusije, ni Britanije, ni Amerike, ni… »
Vučić iz Ruskog doma odgovorio Kameronu: Nismo ničiji protektorat, pa ni Rusije /foto/

Vučić iz Ruskog doma odgovorio Kameronu: Nismo ničiji protektorat, pa ni Rusije /foto/

Sputnik 10.01.2024
Odnosi Srbije i Rusije su vrlo dobri, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić prilikom posete Ruskom domu u Beogradu, gde je dobio člansku kartu biblioteke te institucije. Istakao je da je Srbija nezavisna i suverena zemlja i da nije… »
Vučić: Razočaran sam izjavom Kamerona, Srbija nije „proksi“ Rusije

Vučić: Razočaran sam izjavom Kamerona, Srbija nije „proksi“ Rusije

Nedeljnik 10.01.2024
(Beta) – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je razočaran izjavom britanskog ministra spoljnih poslova Dejvida Kamerona koji je nazvao Srbiju „proksijem Rusije“. Dodao je da je Srbija nezavisna zemlja i da nije ničiji… »
Vučić u obilasku Ruskog doma: "Srbija je nezavisna i suverena zemlja koja nije ničiji protektorat"

Vučić u obilasku Ruskog doma: "Srbija je nezavisna i suverena zemlja koja nije ničiji protektorat"

Euronews 10.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas tokom obilaska Ruskog doma u Beogradu, da su odnosi Srbije i Rusije vrlo dobri. Istakao je da je Srbija nezavisna i suverena zemlja i da nije protektorat, ni Rusije, ni Britanije, ni Amerike, ni… »
Predsednik Srbije i ruski ambasador obilaze Ruski dom: Vučić razočaran izjavom Kamerona da je „proksi Rusije“

Predsednik Srbije i ruski ambasador obilaze Ruski dom: Vučić razočaran izjavom Kamerona da je „proksi Rusije“

Danas 10.01.2024
Zadovoljni smo odnosima Rusije i Srbije, ali uvek želimo bolje i više. Imamo mogućnosti i podršku predsednika vlade i države za to, rekao je ruski ambasador u Beogradu Aleksandar Bocan Harčenko koji sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem danas… »
Da li će zapadnjaci poludeti: Evo šta je Vučić uradio!

Da li će zapadnjaci poludeti: Evo šta je Vučić uradio!

Pravda 10.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Ruski dom u Beogradu. Predsednika Vučića dočekali su direktor Ruskog doma Jevgenij Baranov i ambasador Rusije Aleksandar Bocan Harčenko. Vučiću će u Ruskom domu biti uručena knjiga, članska… »
Vučić o Kameronovoj izjavi: Srbija nije proksi Rusije na Balkanu

Vučić o Kameronovoj izjavi: Srbija nije proksi Rusije na Balkanu

Slobodna Evropa 10.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u sredu da je razočaran izjavom britanskog ministra spoljnih poslova Dejvida Kamerona koji je nazvao Srbiju "proksijem Rusije". Vučić je tokom posete Ruskom domu u Beogradu dodao da je Srbija nezavisna… »
Vučić u Ruskom domu: Ne brinem kako će komentarisati ovu posetu (FOTO)

Vučić u Ruskom domu: Ne brinem kako će komentarisati ovu posetu (FOTO)

Insajder 10.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je u sredu 10. januara Ruski dom u Beogradu. Dočekali su ga direktor Ruskog doma Jevgenij Baranov i ambasador Rusije Aleksandar Bocan Harčenko. Tom prilikom predsednika Srbije upoznali su sa istorijatom Doma… »
"Postoji, ali ja u njega nikad nisam ušao" Predsednik potvrdio urbani mit o tunelu od Predsedništva do Skupštine!

"Postoji, ali ja u njega nikad nisam ušao" Predsednik potvrdio urbani mit o tunelu od Predsedništva do Skupštine!

Kurir 10.01.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dobio je tokom današnje posete Ruskom domu na poklon sliku za koju je rekao da će stajati u komšiluku, u zgradi Predsedništva, koje je udaljeno tek stotinak metara vazdušnom linijom. - Biće u… »
Predsednik ušao u ruski dom pa se setio detinjstva! Vučić otkrio zašto ga je otac stalno tu dovodio

Predsednik ušao u ruski dom pa se setio detinjstva! Vučić otkrio zašto ga je otac stalno tu dovodio

Kurir 10.01.2024
BEOGRAD - Kada sam dečak bio, tata me je dovodio da gledam crtane filmove i ja sam zapamtio Konjić Grbonjić jer sam to voleo najviše... Podseća me na tu salu... Ali jeste, sad je mnogo doteranija i sređenija ali je mnogo lepa - kazao je predsednik… »
Harčenko: Ne tražimo od Srbije da se pretvori u prorusku zemlju

Harčenko: Ne tražimo od Srbije da se pretvori u prorusku zemlju

Telegraf 10.01.2024
Dodao je da se nada da će i politički odnosi i saradanja u kulturi da se nastave. Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan Harčenko rekao je danas da Rusija ne traži od svojih partnerskih zemalja da se pretvore u proruske države, već da te zemlje… »
Vučić: Čestitao sam Dan RS, nameravam da ga čestitam i ubuduće

Vučić: Čestitao sam Dan RS, nameravam da ga čestitam i ubuduće

Beta 10.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da slavlje u Republici Srpskoj povodom obeležavanja 9. januara nije on organizovao, ali da je čestitao Dan RS. Vučić je prilikom obilaska Ruskog doma u Beogradu rekao da je čestitao Dan Republike… »
Vučić: Čestitao sam Dan RS, nameravam da ga čestitam i ubuduće

Vučić: Čestitao sam Dan RS, nameravam da ga čestitam i ubuduće

Radio sto plus 10.01.2024
Vučić je prilikom obilaska Ruskog doma u Beogradu rekao da je čestitao Dan Republike Srpske i prošle godine, a da namerava da ga čestita i ubuduće. “Ponosan sam na činjenicu da ne samo rukovodstvo, nego i svi ljudi u RS znaju da Srbija nikada u… »
Vučić posetio Ruski dom u Beogradu

Vučić posetio Ruski dom u Beogradu

Telegraf 10.01.2024
Vučiću će u Ruskom domu biti uručena knjiga, članska karta biblioteke i slika. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Ruski dom u Beogradu. Predsednika Vučića dočekali su direktor Ruskog doma Jevgenij Baranov i ambasador Rusije… »
Vučić dobio člansku kartu bioblioteke u Ruskom domu

Vučić dobio člansku kartu bioblioteke u Ruskom domu

Telegraf 10.01.2024
Kako je rečeno, biblioteka Ruskog doma ima 75.000 knjiga. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dobio je danas člansku kartu biblioteke u Ruskom domu u Beogradu. Vučića su direktor Ruskog doma Jevgenij Baranov i ambasador Rusije Aleksandar Bocan… »
Vučić: Odnosi Srbije i Rusije vrlo dobri, Srbija nije ničiji potektorat

Vučić: Odnosi Srbije i Rusije vrlo dobri, Srbija nije ničiji potektorat

Telegraf 10.01.2024
Srbija se diči svojom samostalnošću, naglasio je on. Odnosi Srbije i Rusije su vrlo dobri, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić priliko posete Ruskom domu u Beogradu. Istakao je da je Srbija nezavisna i suverena zemlja i da nije… »

Vesti dana »