Povezane vesti

"Ivan živi u vlagi i buđi sa polomljenim kaučom" Marija Kulić ne može više da ćuti, raskrinkala bivše zetove…

"Ivan živi u vlagi i buđi sa polomljenim kaučom" Marija Kulić ne može više da ćuti, raskrinkala bivše zetove…

Kurir 10.01.2024
Marija Kulić ne krije koliko je besna zbog Miljanine trudnoće, te ju je žestko isprozivala, a sada je oplela i po bivšim zetovima Nenadu Macanoviću Bebici i Ivanu Marinkoviću. Ona se oglasila na svom Instagramu gde im je uputila niz uvreda. - Evo… »
"Ivan živi u vlagi i buđi, sa polomljenim kaučom": Marija Kulić besna kao ris na Marinkovića i Bebicu:"a folirantsko…

"Ivan živi u vlagi i buđi, sa polomljenim kaučom": Marija Kulić besna kao ris na Marinkovića i Bebicu:"a folirantsko…

Blic 10.01.2024
Marija Kulić ne krije koliko je besna zbog Miljanine trudnoće, te ju je žestko isprozivala, a sada je oplela i po bivšim zetovima Nenadu Macanoviću Bebici i Ivanu Marinkoviću. Ona se oglasila na svom Instagramu gde im je uputila niz uvreda. - Evo… »
"Mogla bih da umrem ako prekinem trudnoću": Miljana Kulić prestala da pije lekove, iznela šok detalje o Zoli

"Mogla bih da umrem ako prekinem trudnoću": Miljana Kulić prestala da pije lekove, iznela šok detalje o Zoli

Blic 10.01.2024
Miljana Kulić sumnja da je, po svemu sudeći, ponovo u drugom stanju i to sa Lazarom Čolićem Zolom, koji je produkciji tražio novac da bi bio intiman sa Miljanom. Miljana poslednjih dana živi u agoniji, a sada otkrila ukućanima da zbog zdravstvenog… »
"Moja ćerka je govedo žensko" Marija Kulić ne može da dođe sebi zbog Miljanine trudnoće: Poverovala sam joj da neće…

"Moja ćerka je govedo žensko" Marija Kulić ne može da dođe sebi zbog Miljanine trudnoće: Poverovala sam joj da neće…

Kurir 10.01.2024
Kontroverzna rijaliti učesnica Miljana Kulić zabrinula je ostale ukućane pričom da misli da je ponovo trudna, ali ovog puta sa Lazarom Čolićem Zolom sa kojim je nedavno pokušala da pobegne iz Elite. Njena majka Marija Kulić ne može i dalje da… »
"Moja ćerka je govedo žensko": Marija Kulić kipti od besa zbog Miljanine trudnoće, ne može da dođe sebi: "Njeno…

"Moja ćerka je govedo žensko": Marija Kulić kipti od besa zbog Miljanine trudnoće, ne može da dođe sebi: "Njeno…

Blic 10.01.2024
Miljana Kulić i dalje pokazuje da nije neko ko je u psihičkom stanju da samostalno vodi računa u o svom životu, pa je tako, po svemu sudeći, ponovo u drugom stanju sa Lazarom Čolićem Zolom. Njena majka Marija Kulić ne može i dalje da dođe sebi… »
Vlada Magla bend: Smršao sam zbog previše intimnih odnosa

Vlada Magla bend: Smršao sam zbog previše intimnih odnosa

Kurir 10.01.2024
Vladan Savić, frontmen Magla benda, gostovao je na Radiju S3 gde je pričao kako je za kratak vremenski period izgubio dosta kilograma. Pevač je odgovorio na pitanje ,,Koji je to najbizarniji trač koji je čuo o sebi“ te je ovom prilikom stao na put… »
Vlada Magla bend: Ovo je pravi razlog zašto sam toliko smršao

Vlada Magla bend: Ovo je pravi razlog zašto sam toliko smršao

Blic 10.01.2024
Vladan Savić, frontmen Magla benda, gostovao je na Radiju S3 gde je pričao kako je za kratak vremenski period izgubio dosta kilograma. Pevač je odgovorio na pitanje ,,Koji je to najbizarniji trač koji je čuo o sebi“ te je ovom prilikom stao na put… »

Vesti dana »