Povezane vesti

"Indira skuplja kajmak koji nije zaslužila": Oglasila se autorka hita "Srpkinja je mene majka rodila" - ovo je istina o…

"Indira skuplja kajmak koji nije zaslužila": Oglasila se autorka hita "Srpkinja je mene majka rodila" - ovo je istina o…

Blic 10.01.2024
Jedna od najpoznatijih domaćih pesama, "Srpkinja je mene majka rodila", pripala je pevačici Indiri Radić. Čuvena pesma je neizostavan deo repertoara svih proslava i veselja, a sada se oglasila Ljiljana Jevremović koja je pisala tekst za pomenutu… »
"Indira skuplja kajmak koji nije zaslužila!" Autorka čuvene pesme "Srpkinja je mene majka rodila": Nanela mi je moralnu…

"Indira skuplja kajmak koji nije zaslužila!" Autorka čuvene pesme "Srpkinja je mene majka rodila": Nanela mi je moralnu…

Kurir 10.01.2024
Jedna od najpoznatijih domaćih pesama, "Srpkinja je mene majka rodila", pripala je pevačici Indiri Radić, što je Ljiljana Jevremović eksluzivno otkrila za Kurir. Čuvena pesma je neizostavan deo repertoara svih proslava i veselja, a sada se ponovo… »
"Srpkinja je mene majka rodila" nije bila namenja Indiri Radić! Tekstopisac otkrio dugo čuvanu tajnu: Plakala je, a sad…

"Srpkinja je mene majka rodila" nije bila namenja Indiri Radić! Tekstopisac otkrio dugo čuvanu tajnu: Plakala je, a sad…

Kurir 10.01.2024
Ljiljana Jevremović počela je da radi kao tekstopisac u toku studentskih dana, a hit koji ju je proslavio bila je pesma Dragane Mirković "Vetrovi tuge". Ljilja je nedavno u iskrenoj ispovesti nedavno za Kurir progovorila o samom dolasku na estradu, ali… »

Vesti dana »