Povezane vesti

"Kljukali su je hormonima, govorili su joj..." Jeziva ispovest Ljube Perućice o operaciji supruge: Kosu smo oboje izgubili

"Kljukali su je hormonima, govorili su joj..." Jeziva ispovest Ljube Perućice o operaciji supruge: Kosu smo oboje izgubili

Kurir 10.01.2024
Ljuba Perućica, progovorio je o komplikacijama koje su se desile njegovoj supruzi u trudnoći, a koje su mogle biti kobne po nju, ali i bebu. Ljuba je nedavno dobio sina, a njegova supruga, Katarina Kolozeus, operisala je benigni tumor tik pre trudnoće… »
"Kljukali su je hormonima, kosu smo oboje izgubili od stresa" Supruga Ljube Perućice operisala tumor pre trudnoće, a…

"Kljukali su je hormonima, kosu smo oboje izgubili od stresa" Supruga Ljube Perućice operisala tumor pre trudnoće, a…

Blic 10.01.2024
Pevač Ljuba Perućica, progovorio je o komplikacijama koje su se desile njegovoj supruzi u trudnoći, a koje su mogle biti kobne po nju, ali i bebu. Naime, Ljuba je nedavno dobio sina, a njegova supruga, Katarina Kolozeus, operisala je benigni tumor tik… »
"Moju trudnu ženu su kljukali hormonima i rekli da previše jede" - Ljuba: Danima je pila vodu, oni joj spomenuli Aušvic!

"Moju trudnu ženu su kljukali hormonima i rekli da previše jede" - Ljuba: Danima je pila vodu, oni joj spomenuli Aušvic!

Mondo 10.01.2024
Ljuba Perućica prvi put je otkrio kroz šta je njegova supruga prošla dok nije saznala da je u drugom stanju, kao i grešci koju su lekari napravili. Ljuba Perućica prvi put je otkrio kroz šta je njegova supruga prošla dok nije saznala da je u drugom… »
„Moju zdravu i trudnu ženu lekari su kljukali hormonima, kosu smo oboje izgubili od stresa“: Šta se dešavalo sa suprugom…

„Moju zdravu i trudnu ženu lekari su kljukali hormonima, kosu smo oboje izgubili od stresa“: Šta se dešavalo sa suprugom…

Nova 10.01.2024
U novoj epizodi emisije "Ispovest", svoju životnu priču je ispričao pevač Ljuba Perućica. Ljubomir Perućica, poznatiji kao Ljuba, poreklom je iz Požarevca, tamo je proveo svoje detinjstvo i završio osnovnu i nižu muzičku školu, kao i gimnaziju… »

Vesti dana »