Povezane vesti
Bjelorusija poslala djecu iz okupirane Ukrajine na obuku sa vojskom
Al Jazeera 10.01.2024
Ukrajinska djeca se indoktriniraju da postanu proruska, tvrdi bivši ministar kulture Pavel Latuška. Bjeloruska državna televizija izvijestila je da su vlasti te zemlje poslale nedavno pristiglu grupu djece iz okupiranih dijelova Ukrajine na zajedničku… »
Belorusija šalje decu iz okupiranih delova Ukrajine na treninge sa vojskom
Slobodna Evropa 10.01.2024
Beloruska državna televizija izvestila je 10. januara da su vlasti te zemlje poslale nedavno pristiglu grupu dece iz okupiranih delova Ukrajine na obuku u organizaciji beloruske vojske, prenosi agencija AP. Zvanični Kijev, kao i beloruska opozicija… »
Belorusija poslala decu iz okupirane Ukrajine na obuku sa beloruskom vojskom
Novi magazin 10.01.2024
Beloruska državna televizija danas je izvestila da su vlasti te zemlje poslali nedavno pristiglu grupu dece iz okupiranih delova Ukrajine na zajedničku obuku sa beloruskom vojskom. Zvanična Ukrajina, kao i beloruska opozicija tvrde da je Belorusija koja… »
Vesti dana »

Poraz hamasa i oslobađanje svih talaca idu zajedno: Netanjahu: Naložio sam da odmah počnu pregovori o okončanju rata
Blic pre 14 minutajoš 3 povezane

Igor Božić zahvalio građanima na podršci: Novinari N1 nastavljaju da rade profesionalno uprkos pritiscima
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Uhapšen mladić iz Beograda koji je bacio ručnu bombu na lokal u kragujevačkom naselju Smolvil
Danas pre 8 satijoš 1 povezana